Skocz do zawartości
Forum

Odrzucona miłość


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem kobieta ma 43lata moj facet wlasnie mnie zostawil za to ze zabralam dziecko do osrodka i wrocilam po kilku dniach a problem jest w tym ze znalazl sobie kobiete przez internet 50 km od chelma w zamosciu od 3lat go prosilam zeeby przestal a on nadal to robi chcialam mu pokazac ze jak nie przestanie to zabiore malego i odejde a teraz on mnie za to co zrobilam zostawwil tak bardzo go kocham ze jestem w stanie mu wwszystko wybaczyc co robic pomocy mam czasami mysli samobojcze az tak mam zryta psychike pozdrawiam ula

Odnośnik do komentarza

Witaj ula z chelma :0

Trochę to chaotyczne co napisałaś, ale rozumiem, że to pod wpływem emocji. :)
Ula - skąd wiesz, że zostawił Cię z powodu tego że zabrałaś dziecko do ośrodka? Co to w ogóle za ośrodek? To po pierwsze. A po drugie: skoro od 3 lat jest w jego życiu jakaś druga kobieta, to na co liczysz? Gdyby była z jego strony wzajemność uczuć to by się to nie stało. Ula - nie poniżaj się przed nim i nie wybaczaj, bo on tego wcale nie oczekuje. Odszedł do innej. Nie spodziewałaś się tego? nie było żadnych sygnałów?

Odnośnik do komentarza

Zrozumiałam tyle, że Twój mąż znalazł sobie inną kobietę, z którą flirtuje już od trzech lat. Nie rozumiem tylko, jak możesz tak się przed nim poniżać i dawać się w ten sposób traktować. Przecież on Cię nie szanuje przy Twoim przyzwoleniu. ula z chelma, masz prawo do szacunku! Jeśli małżeństwa nie da się uratować, myśl o sobie i dziecku. Decyzja jednak należy wyłącznie do Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Co za różnica jaki to ośrodek, ważne że na parę dni wyjechałaś tam z dzieckiem bo widocznie tego potrzebowało. Poświęciłaś te parę dni dziecku, zrobiłaś w tej sytuacji najlepiej jak mogłaś, a on tymczasem zaczął szukać sobie babki na boku.Szkoda słów, i tyle. Bardzo Ci współczuję.
Często tak jest, że gdy ktoś mocno angażował się w związek i zostaje bardzo skrzywdzony przez partnera, to uzależnia się od niego psychicznie, i na to tutaj wygląda. Cierpienie takiego człowieka staje się tak silne jak przywiązanie do tego stopnia, że niemal nie potrafi bez niego funkcjonować. A Ty w dodatku masz samobójcze myśli, tym bardziej widać, że ta cała sytuacja z Twoimi uczuciami jest bardzo niezdrowa, i przede wszystkim powinnaś jak najszybciej udać się do psychologa. Z jego pomocą wzmocnisz się psychicznie, zbudujesz wysokie poczucie własnej wartości, uniezależnisz się psychicznie od męża, a także spojrzysz realnie na swoją sytuację, a nie tak jak teraz, że nie dość że Ci takie świństwo zrobił, to Ty jeszcze go o coś prosiłaś i tęsknisz za nim.

Odnośnik do komentarza

Skoro od niego "uciekłaś" - to widać, że miałaś go dość.
On skorzystał z okazji i odszedł.
I DOBRZE!!! Tym sposobem pomógł ci w podjęciu decyzji, bo jak widać, sama nie masz na to sił.
Masz dziecko, więc teraz o nim pomyśl, nie o chamie, który zatruł ci życie.
Masz przed sobą piękną przyszłość, masz szansę dać dziecku normalny dom i żyć szczęśliwie.
Nie przegap tej okazji, by ułożyć sobie życie, na nowo.
Teraz jesteś przestraszona, mam nadzieję, że za jakiś czas poczujesz dużą ulgę i zaczniesz cieszyć się życiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...