Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji w szkole i poczucie inności


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hydra z Bagien

JedenWielkiHorror
Hahahahahhahah XDD
Nie, filmik bo to by Was troszkę rozbawić, a dziewczyną jestem w 100% XDD

Jak Wam weekend minął? :)

Szczerze ma być ?

Nic ciekawego i w sumie nic o czym warto by pisać . Lepiej napisz, co u Ciebie i jak wypadły Andrzejkowe wróżby - hahahaha - kiedy za mąż wychodzisz ????? :D

Odnośnik do komentarza

Aniu,
mój szwagier to Andrzej, tyle, że on sztywniak taki , nie chce już zabaw z woskiem...więc olałam odwiedziny.
Weekend fajny...nieprzewidywalny : )

Hydra,
to Ty jednak masz czasu jak lodu, a kity wciskasz, że szykujesz przyjęcie na co najmniej tysiące ludzi. Myślisz, że pięć dni Ci starczy?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

JedenWielkiHorror
Ja się w żadne wróżby nie bawiłam, przesiedziałam cały wieczór w internecie szukając prezentu na mikołajki dla przyjaciela. Masakra, widać, że na facetach to ja się ani odrobinę nie znam XD
I chyba jednak wybiorę życie starej panny z setką kotków u boku :D

Mógłbym Ci coś doradzić, ale nie wiem ani ile masz kaski ani ile lat ma Twój przyjaciel. Są jednak prezenty uniwersalne dla panów i ja na pewno byłbym bardzo zadowolony, gdybym dostał dobrą wodę kolońską ( ale to już sporo kosztuje ), maskotkę, płytę albo książkę. Nie cierpię natomiast krawatów oraz skarpetek .
Tak sobie myślę, że gdybym miał taką przyjaciółkę, która w weekend o mnie myśli, to chciałbym też dostać jej zdjęcie w jakiejś fikuśnej ramce :)

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

Miau ! Miau !

Co tu tak cicho ? Chyba jeszcze nie śpicie ?

Lubicie "Władcę pierścieni" ? - bo ja uwielbiam. Już go kilka razy czytałem a jeszcze lepiej oglądać :D a można też coś fajnego posłuchać .

Ciekam jestem, czy Hobbity też miały problemy z brakiem akceptacji w szkole ?

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Lena V.
Bardzo lubię ten utwór. Ale chyba nie jestem oryginalna.
Cześć Pangolin : )

Dobry wieczór ! Fajnie że ktoś tu jeszcze oprócz mnie zajrzał !

Hmm ...... tak sobie myślę, że brak akceptacji jest rzeczą fatalną nie tylko w szkole .... no ale może nie jest aż tak źle, jeśli Biedroń brawurowo wygrał wybory i został prezydentem Słupska :D

Odnośnik do komentarza

Haha biedroń :D teraz ten kundel chce kandydowac na prezydenta POlski, już sobie to wyobrażam.. Marsze Równości co tydzień i darmowe prezerwatywy dla wszystkich! \o/
Taaak. to so rzeczy które głupiutkie ludziki uwielbiają, i jeszcze mówienie że taki cep coś zmieni na lepsze. Hahaha :D
Teraz to chyba Słupsk podskoczył w sondażach i stał sie najbardziej wyśmiewanym miastem w Polsce, haha... ale to już takie moje małe spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Mr. White
Haha biedroń :D teraz ten kundel chce kandydowac na prezydenta POlski, już sobie to wyobrażam.. Marsze Równości co tydzień i darmowe prezerwatywy dla wszystkich! \o/
Taaak. to so rzeczy które głupiutkie ludziki uwielbiają, i jeszcze mówienie że taki cep coś zmieni na lepsze. Hahaha :D
Teraz to chyba Słupsk podskoczył w sondażach i stał sie najbardziej wyśmiewanym miastem w Polsce, haha... ale to już takie moje małe spostrzeżenia ;)

Oj ! Kolego !
Coś mi się zdaje, że nie piszesz poważnie, że Biedroń to cep, bo on ma zdecydowanie lepsze wykształcenie od Twojego a w dodatku to mądry i pracowity facet .

Jednocześnie z całego serca Ci serdecznie dziękuję, bo chciałem tu zaprezentować jakiś przykład prymitywnej nietolerancji a dzięki Tobie już nie muszę :D !

A tak przy okazji - to jestem bardzo ciekaw, co myślisz o Kubusiu Puchatku ?

http://natemat.pl/124849,zagraniczne-media-pisza-o-radnych-z-tuszyna-bo-uznali-ze-kubus-puchatek-to-obojnak

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, nie dogryzać sobie i nie kłócić się ; ) Tutaj leci dobra muzyczka, sprawy polityki na bok : P

Mr. White, jak masz jakąś straconą miłość jak Pangolin, to możesz to tutaj "wyśpiewać".
Zresztą możesz podać jakąkolwiek muzykę, to co lubisz.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

O kur**, wykształcenie, nie wiem czy wiesz ale wykształcic to sie może każdy, wystarczy tylko pare lat zmarnowanego życia. To że ktoś ukończył studia nie znaczy że jest inteligentny, bo prawda jest taka że za dużo mózgu do tego nie potrzeba, poziom praktycznie zerowy. Więc please, nie próbuj dawac argumentów że ktoś ma więcej papierków i dyplomów niż ja.

"jakiś przykład prymitywnej nietolerancji", Oj oj, chyba ci sie coś pomyliło chłopczyku.. czy ja tu napisałem coś nietolerancyjnego, napisałem że przeszkadza mi to że jest gejem? no chyba jednak nie? Widac że takie głupiutkie lemingi są wyczulone na tym punkcie, uważam że Biedroń się nie nadaje to odrazu jestem nietolerancyjnym prymitywem z ciemnogrodu. W USA pewnie było to samo, ktoś nie chce głosowac na Obame więc rasista, bo nie chce żeby Obama był prezydentem, a teraz widac skutki jak Obama na każdym kroku bierze stronę czarnych, zamieszki w Ferguson? No tak tak, nic sie nie stało, wybaczamy wam białym brak tolerancji, na przyszłosc sie poprawicie.
Biedroń mądry i pracowity facet, haha. bo co? bo rzucił paroma mądrymi słowami a ty to kupiłeś bez zastanowienia? Bo Biedroń taki genialny, pracowity.. no trudno żeby ku**a nie był pracowity, wkońcu dąży do zrealizowania swojej ideei gdzie wszyscy wszystko tolerują.
Co sądzę o sprawie Kubusia Puchatka? Idioci, oni i Biedroń są siebie warci, rzucą paroma mądrymi słowami a motłoch to kupuje...
Śmiechu wart ten twój komentarz.

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Mr. White
O kur**.... jestem nietolerancyjnym prymitywem z ciemnogrodu ....

Nic dodać nic ująć. Oceniłeś się sam :D

Uważam, że każdy - Ty też - ma prawo do głoszenia i obrony swoich poglądów, ale używanie słów "debil" i "cep" na temat innego człowieka świadczy tylko o braku rzeczowych argumentów osoby, która się w ten sposób wypowiada .

Odnośnik do komentarza

Kazdy ma prawo do wypowiadania sie...jedni maja takie poglady inni inne. To jest tak jak ze statystykami np wychodzac z psem na spacer kazdy czyli pies i jego pan maja po 3 nogi ;) dla jednych dla drugich pan ma dwiee nogi a pies dwie przednie i dwie tylnie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...