Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji w szkole i poczucie inności


Rekomendowane odpowiedzi

Lena V.
Zgaduję że Twoje 'glany' wyglądają właśnie tak:
http://urstyle.pl/site_media/przedmioty/7395_3_1.png
Jeżeli tak, to zasmucę Cię bo to nie są żadne glany i tak jak napisała Hydra szanujący się metal nie założyłby ich. Ostatnio stały się one znakiem rozpoznawczym swagów (w każdym razie w mojej szkole co druga ma takie i się popisuje jaka to fajna nie jest XDD)

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

HEHEHEHE

Nie mogę się kłócić z Leną, bo oglądam Hobbita. Krasnoludki i elfy mam w nosie ale to przecież film o ostatnim smoku a ja uwielbiam zielone ludziki.

W każdym razie za wszystkie inwektywy pod moim adresem Lena dostanie klapsa - tyle że muszę ją złapać. W dodatku kotka Szynka nakarmię chomikiem Kamila2000 .
http://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1318316,bol-glowy-klucie-serca-i-jader-oraz-dusznosci-a-nerwica,4

WIELKIHORRORZE

Sorki za te drobne żarciki w Twoim wątku ale wiesz co ? Nie obawiaj się, bo my się z Lenką znamy :D
Te nasze kłótnie to dla nas po prostu sama przyjemność.

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że pozytywnie rozwiązujesz swoje problemy.
Widzisz ! Ja ubierałam się zawsze "poprawnie" ale za to byłam - hahaha - puszysta. Jejku ! Ale mi dokuczali :( Potem zaczęłam jednak gwałtownie rosnąć i wprawdzie dalej miałam nadwagę ale stałam się po prostu duża. Któregoś dnia największego dręczyciela ( męczył pół szkoły ) strzeliłam w pysk i złamałam mu niechcący nos. Jak się domyślasz afera z tego była straszna ale warto było. Od tego dnia zyskałam szacunek i wielu przyjaciół . Oczywiście nikt nie odważył mi się już dokuczać. Ciebie oczywiście nie namawiam do tak drastycznych rozwiązań :D .... to tylko takie moje własne wspomnienia.
W każdym razie doskonale Cię rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...