Skocz do zawartości
Forum

Relacja z kolegą z pracy


Sarutella

Rekomendowane odpowiedzi

Elbii i Pati0 - mimo że wyszedł tu między wami jakiś konflikt to chciałabym Wam podziękować, bo pomogliście mi najbardziej :) Zdecydowanie rozjaśniło mi się w głowie i obydwoje macie racje w tym co mówicie, nawet jeśli się skłóciliście ;) Obydwoje trafiliście w 10-ątkę, więc nie kłóćcie się już :)

Nie mam pretensji o wyrażenie jakiejś konstruktywnej krytyki, bo taka jest w cenie. Ale do tej pory nie pasuje mi forma wypowiedzi Marttity89, bo faktycznie jedyne co zrobiła to od początku do końca zjechała mnie dodając do tego minimum swoich przemyśleń odnośnie mojego faktycznego pytania... Jeśli ktoś przychodzi do Ciebie o pomoc, to myślisz, że pomożesz mu jak go zjedziesz od góry na dół? Nie. I teraz w takim razie to ja Ci zwracam uwagę, żebyś mogła popracować na sobą, nad takim zachowaniem, tak jak sama zresztą wcześniej stwierdziłaś, że po to ta krytyka jest :P

Naprawdę nie rozumiem po co niektóre osoby odpowiadają na forum, jeśli jedyne co faktycznie robią to hejtują, a nie pomagają...

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajmy, może i gościu myśli o jednym, ale ja uważam że nie musi dziewczyna zaraz myśleć o jakiś wielkich sprawach, związkach itd. Bawić się tym że jest taki rozkoszny, że pozaczepia, poadoruje. Co z tego że dziewczyna ma chłopaka, bez przesady, czyli co, już powinna umrzeć dla świata? A może jej własny chłopak nie zapewnia jej takie adoracji, a zawsze to fajnie jak ktoś powie Ci coś miłego, jak Cię w żartach przytuli czy popatrzy Ci w oczy jakbyś była najpiękniejsza na świecie. W swojej pracy spotkałam już kilku takich uwodzicieli i niektórzy nie mieli kompletnie złych zamiarów- taki mieli styl bycia ( jeden ożenił się z moją przyjaciółką! ) Nigdy nie myślałam o nich w kategoriach łóżkowych, ale jak o fajnych kolegach z którymi można sie powydurniać. Życie i tak jest smutne więc po co pozbawiać się małych głupich radostek?
Oczywiście ma miejscu naszej bohaterki w życiu nie traktowała bym gościa poważnie, bo moim zdaniem w tym przypadku chłopak dał jasno znać o co mu chodzi. Ale niech sobie ją poadoruje ;) a co tam.
Pozdrawiam umoralniających :)))

Odnośnik do komentarza

gdzieś na początku zapytałaś się dlaczego skupił się na Tobie, odpowiedź jest prosta - bo jesteś nowa. Inne dziewczyny już co nie co o nim wiedzą, znają jego podejście. A Ty jesteś świeża i myśli że Cię zaciągnie do łózka.
Zrobisz jak zechcesz ale z tej mąki chleba nie bedzie, on nawet Cię nie oszukuje że chodzi o co więcej niż o seks. Sama piszesz że jest tylko dla ciebie taki, że nie lata za innymi laskami z pracy... pomyśl to nie jest trudne by wywnioskować o co moze mu chodzić.

Odnośnik do komentarza

Nikt tu nie mówi, że ja sobie od razu nie wiadomo co wyobrażam z nim xd Biorę go na luzie i jak zabawnego kolegę z pracy, w żadnym wypadku nie na poważnie i na pewno bym swojego chłopaka z nim nie zdradziła... A co poniektórzy tu pisali jakbym już nie wiadomo jaką latawicą była tylko dlatego, że myślę, że pytam, że chcę sobie coś ułożyć w głowie, przemyśleć, mieć czarno na białym...

Atkaka - masz fajne podejście :) Wg mnie taka znajomość nie musi od razu oznaczać, że wskoczę mu do łóżka, to może być zwykła sympatyczna relacja i tyle ;)

Marttita89 - skoro nie trawisz takich osób jak ja to spokojnie możesz już przestać się udzielać w tym wątku, tak będzie lżej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...