Skocz do zawartości
Forum

co się ze mną dzieje?


Gość Paulaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Bardzo często czuję się źle, jest mi smutno, jestem jak bez życia, nie mam na nic ochoty ani siły, mam nagle napady płaczu i myśli samobójcze. W nocy ciągle się budzę bez powodu i nie mogę spać. Ciągle się zamartwiam i stresuje tym czy znowu nie będę przygnębiona podczas jakiegoś spotkania z bliskimi. Nawet wtedy nie umiem się cieszyć, jest mi ciężko. Ciągle towarzyszy mi dziwne uczucie przygnębienia, nieśmiałości, wstydu, smutku. Wszystko mnie przytłacza. Czuję się tak jakbym traciła sens całego swojego życia, potrafię cały dzień nic nie robić i tylko się w tym zatracać. Czy to poważne? Wcześniej się cięłam, teraz już nie, ale mam duże popędy do tego. Co powinnam ze sobą zrobic? Ten stan utrzymuje się dość długo i czasem się pogarsza.

Odnośnik do komentarza

Paula opis Twoich zachowań pasuje do stanów depresyjnych. Koniecznie udaj się do specjalisty, który dokładnie zdiagnozuje co Ci dolega i wprowadzi odpowiednie leczenie. Nie zostawiaj się w takim stanie bo nie leczona depresja może się pogłębiać i naprawdę wyrządzić wiele złego . Samej może być Ci ciężko z tym walczyć ,dlatego zacznij od konsultacji z psychologiem. Życzę Ci Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...