Skocz do zawartości
Forum

Inicjatywa w związku


Gość panna_L

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o czym mówisz to okrutne ale zdarza sie,niestety. Kazdy chyba chcialby miec udany zwiazek a roznie to bywa bo nie wiadomo na kogo sie trafi...
Mogę jeszcze dodac,ze tak jak wczesniej pisalam on mial juz jakąs przeszlosc nie to co ja. Bałam sie jak to bedzie,jaki bedzie wobec mnie,bylam bardzo zdystansowana z poczatku.
Teraz czuje,ze to to.Nie wiem czy na 100% go wyczułam ale mamy jeszcze czas.
Bedę sie starac wykorzystac te rady o ktorych pisałaś jak i pani Kamila;-)

Odnośnik do komentarza

~panna_L
w gruncie rzeczy tą moja przemianę w naszym zwiazku zaczelam planowac gdy zwraał mi uwagę na niektore rzeczy ze chcialby abym tu byla inna tam itp.

Czyli to o czym tu mówisz wcale nie wychodzi z Ciebie. A tak właśnie powinno być, jak tu juz napisano. Sprawia to wrażenie, jakby partner próbował wywierać na Ciebie jakieś naciski, żeby zmienić Cię w kogoś innego. I chyba odnosi to nawet skutek, skoro szukasz sposobu aby się zmienić, mimo że masz opory, nie czujesz się z tym dobrze, a w związku jest wszystko w porządku i zapewne nie ma potrzeby czegoś zmieniać.
Jeśli chodzi np o te niespodzianki, to nie możesz ich robić okazjonalnie tak jak Twój partner? Chyba tak by było najprościej. Trzeba być sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...