Skocz do zawartości
Forum

Ból gardła przez 3 miesiące, pomimo antybiotykoterapii


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi poradzić co mogę zrobić z swoim gardłem ? Chodzi o to że z końcem maja zachorowałąm na angine ropną dostałam antybiotyk ze szpitala Pencyline 250 mg brałam 4 x dziennie zlecenie lekarza . W miedzy czasie córka chorowała dostąłam od lekarza lek ibuprofen duże tabl brałam i nic bolało , tydzien temu byłam u lekarza i dostąłam antybiotyk pencyline 250 mg brąłam przez 10 dni 4 x dziennie , antybiotyk mi sie skonczył a mnie gardło boli z lewej stron gdzie migdałek jest i ciagle odkrztuszam jakaś flegmę ni to rope i uczucie duszenia mam w gardle i jak dotykam szyji to boli okropnie . Co to może być ? Zaznacze że mam niedoczynnośc tarczycy od 9 lat .

Odnośnik do komentarza

poradxicie mi co mam robić , od maja 31 br miałam angine ropna do sierpnia i byłam na antybiotyku pencylina 250 mg 4 razy dzienie mi zastosowali doktory . Efekt jest taki że jak byłam na kontroli pod koniec sierpnia bolało mnie ciagle gardło i boli nadal , doczekałam sie wizyty u laryngologa w tym miesiacu 4 to było , wykrył że mam powiekszony wiezeł chłonny po prawej stronie i ciagle on mnie boli mam problemy duże w przełykaniu suchech jedzenia jak chleb itp . zlecił mi koniecznie badanie pod narkozą obejrzenia tylnej ściany mego gardła i co sie da . jego pytanie było pierwsze czy ktoś w mojej rodzinie chorwał na raka krtani , odp mu że mój dziedek miał operacje na to ze strony matki . Spytał czy też choruje na jakieś choroby przewlekłe odpowiedziałam mu że NA NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY I CIAGLE LEKI BIORE O DAWCE 100 MG 1 DZIENIE . Mam sie czego obawiać ?

Odnośnik do komentarza

czesc ka - wa , moje gardł nadal boli mnie a raczej dusi , mam już termin do szpitala ide w tym miesiacu ale schudłąm mocno i dalej chudne , bielizne i ubrania wymieniam na rozmiar 14 angielski , i waże jakieś już 61 lub 62 kg . Mój narzeczony to teraz widzi jaka jestem mam czesto duszności i ostre zawroty głowy nie wiadomo skąd . i koszmarnie jestem zmeczona nawet jak zmywam naczynia to mam ostre zawroty głowy i wybuchy goraca takie że jestem mokra - spocona jak po jakimś ostrym sporcie .

Odnośnik do komentarza

Wiesz co ,tam ta służba zdrowia to gorzej widać działa niż u nas...,miałaś iść przed świętami!?
Jak tak źle się czujesz to powinnaś już być w szpitalu,powinnaś mieć skierowanie jako pilne,a na kiedy masz termin?
Myślę ,że w tym szpitalu zostawią Cię na dłużej ,bo to jest coś poważniejszego,nie wiem, tak myślę,jakby co to zostań ,żebyś przypadkiem nie wyrywała się do domu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

dor_bru
czesc ka - wa , moje gardł nadal boli mnie a raczej dusi , mam już termin do szpitala ide w tym miesiacu ale schudłąm mocno i dalej chudne , bielizne i ubrania wymieniam na rozmiar 14 angielski , i waże jakieś już 61 lub 62 kg . Mój narzeczony to teraz widzi jaka jestem mam czesto duszności i ostre zawroty głowy nie wiadomo skąd . i koszmarnie jestem zmeczona nawet jak zmywam naczynia to mam ostre zawroty głowy i wybuchy goraca takie że jestem mokra - spocona jak po jakimś ostrym sporcie .

Twoje samopoczucie może wywodzić się z niepokoju i im bliżej zabiegu to może być gorzej. Kup sobie walerianę na nerwy i magnez. To możesz brać bez problemu oczekując na zabieg. Wiem co mówię. Być może że występuje u Ciebie refluks który ma wpływ na śluzówkę-ta kromka chleba mnie w tym utwierdza a węzeł też może też od tego boleć. Uważam że wszystko będzie dobrze. Zastosuj to co napisałam najwyższa dobowa dawka magnezu+waleriana(kupisz bez recepty). Obiecują dużą poprawę.

Odnośnik do komentarza

ka - wa , nie wiem ale mój parter drażni mnie zachwyca sie tym że chudne jak pies i potrzebuje nowej garderoby z 14 na 12 angielskie rozmiary , powiedziałam mu że to mnie nie śmieszy tylko przeraża bo tak jeszcze nie hudłam diametralnie jak teraz od zeszłego roku . nie wiem czy ja mam opsesje na tym czy on jest stuknienty i nie chce zrozumieć że jestem chora i to może coś być poważniejszego a nie jakaś zachcianka na odchudzanie na siłe .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...