Skocz do zawartości
Forum

Jak najlepiej schudnąć?


Gość Daniel619

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniel619

Witam ,
mam 14 lat ważę ok 105 kg przy wzroście 195 cm.
Mam wielki problem ze schudnięciem , nie jem żadnych słodyczy , jem dużo jogurtów , nie jem czipsów ani nie pije żadnych napoi gazowanych. Trenuje siatkówkę i dużo biegam bo codziennie gram z kolegami na dworze w piłkę nożna. A wstydzę się swojego brzucha.Czy jest może jakaś dieta która pozwoli mi w moim wieku schudnąć chodź 10 kg

Odnośnik do komentarza

suplement w tym wieku bez przesady.... Za młody jest na to.
Sprawdź ile cukru mają Twoje jogurty lub ile kalorii czasem można się zdziwić. Do tego unikaj jogurtów do picia bo to prawie sam cukier. Najlepszy były naturalny jogurt z owocami. Ale tak naprawdę to wcale tak duzo nie ważysz, owszem masz nadwgę ale przy Twoim wzrości i opisywanym trybie zycia równie dobrze mogą to być mięśnie

Odnośnik do komentarza
Gość bezradna001

Prosze pomozcie. Mam 25 lat 165 cm i waze prawie 100 kg 7 msc temu urodzilam coreczke w ciazy przytylam 7 kg a przed ciaza wazylam 85kg po ciazy w ciagu 2 msc schudlam 10 kg i pozniej jak zaczelam tyc tak nie ma konca. Duzo chodze na spacery slodyczy staram sie nie jesc a napewno jem mniej niz kiedys, fakt posilki nie sa o stalych porach, no ale jak to przy dziecku. Skad taki skok wagi? Co odstawic? Jaka diete stosowac? Jakie cwiczenia? Czego nie laczyc? Blagam pomozcie :(

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

Karmisz piersią? Jesli tak to póki to robisz to nic nie można zrobić. Jeśli nie karmisz to powinnaś zbadac sobie poziom hormonów plciowych jak i tsh. Po drugie musisz trochę więcej się ruszać. Spacer to troszkę zbyt mało. Może spróbuj poćwiczyć w domu, albo podczas tego spaceru chodzi szybkim, tempem tak by się zmęczyć.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 48 lat 168 cm wzrostu i 83 kg wagi...trzy lata temu zachorowałam na nowotwór pęcherzykowy tarczycy,od chwili operacji zmagam się z nadwagą,tyję w bardzo szybkim tempie i nie mogę schudnąć...w maju zrezygnowałam z glutenu bo okazało się że jestem uczulona na niego i od tamtej pory zeszło mi 10 kg z czego bardzo się cieszę ale teraz waga stoi w miejscu i ani drgnie,może ktoś poradzi jak przy niedoczynności tarczycy można schudnąć chociaż 2-3 kilo miesięcznie...jeżeli chodzi o ruch to wszędzie poruszam się rowerem a w domu godzinę dziennie jeżdżę na stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza

Zapewniam, że jest zdrowo chudnąć 3-4 tygodniowo - ja jestem dowodem.Wykorzystałem tylko wszystkie dostępne naukowo informacje w konkretny sposób, będąc cały czas pod kontrolą lekarza, systematycznie się badając ,mówiąc co robię. Ostatnia wizyta u lekarza 2 tyg, temu i odpowiedź mojej pani doktor .....- do czego jestem panu jeszcze potrzebna - bezcenne , ale wytrzymajcie jeszcze do weekendu - uporządkowanie informacji w przystępny sposób jest czasochłonne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...