Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

cześć ka -wa , słuchaj no czy to jest normalne żeby plecy bolały ciut powyżej miednicy na okres do takiego stopnia żeby nie móc sie schylać a czasami zapiera oddech ? BO jak ci pisałam w zeszłym tyg kochaliśmy sie z moim 2 razy odczówałam ból macicy , i 2 dni po jeszcze a teraz mamy 9 październik dostałam okres i plecy tak mnie bolą że nawet oddychać nie moge , a dodam że nerki mnie nie bolą bo nic mnie nie boli jak oddaje mocz .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , poradź mi 3 razy kochłam sie ze swoim w tym mc i teraz od 2 dni mam swędzenie pochwy przy wejściu i na sromowych wrgach . zastosowałam ten krem
http://aptekaleki.co.uk/clotrimazolum-krem-przeciwko-grzybom-dro%C5%BCd%C5%BCakom-i-dermatofitom-20-g-hasco dziś i wogóle jak tylko mój konczy wemnie to jego nasienie jest dla mnie jak kwas siarkowy i nie wiem czemu nie było tak , może to byś spowodowane że mało sie kocha ze mna mój partner ?

Odnośnik do komentarza

To nie ma znaczenia mało czy dużo...,coś tam u Ciebie jest nie tak,
na świąd polecam pimafucort,na receptę ,ten co co stosujesz jest na grzybice ,ale na świąd nie za bardzo,ale może wystarczy,

poza tym stosuj profilaktycznie dopochwowo,probiotyk lactovaginal bez recepty,zapobiega namnażaniu się wszelkich patogenów,
do higieny intymnej używaj emulsji z kwasem mlekowym,np.Lactacyd

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

U nas lactovaginalteż jest drogi ,ale na początku z tydzień używaj codziennie na noc ,a później np.raz w tyg,
następnie już okazjonalnie.

Niezależnie od tego,
teraz to lekarz musiałby Ci zapisać tabletki dopochwowe lecznicze,nie wiem czy to są dolegliwości grzybiczne,bo wtedy oprócz świądu są upławy często twarogowe, ale mogłabyś wypróbować ,te o których jest mowa w wątku sąsiednim,
GINEintima.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka - wa , byłam dziś u lekarki swojej rodzinnej przedstawiałam sytuacje jak na forum nawet bardziej i aż mnie zdziwiło bo po prosiła mnie rozebranie sie i że chce pobrać wymaz z pochwy mojej , bo jak powiedziała że nie chce mi dawać antybiotyku w ciemno i po wynikach w przyszłym tyg bedzie wiadmo co też zdziwiło lekarkę na taką rekacje mojego ciała kochaniu sie z swoim partnerem i bez namysłu zleciała wszystkie badania na objawy jakie utrzymują mi sie na dal . i dała mi maść do smarowania na sterydach i obserwaniu ciała na to co bedzie .

Odnośnik do komentarza

To dała Ci na grzybicę z hydrokortyzonem,uważnie stosuj ,o nie powinno się go stosować na otwarte rany i śluzówkę,codziennie sobie oglądaj ,jakbyś zauważyła jakieś zmiany ,nie smaruj,
chociaż pewnie jest go tam niewielka ilość,skoro można go stosować w okolicach intymnych,
tak czy tak musisz czekać ,jak nic nie wyjdzie ,domagaj się badań na endometriozę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

czesc ka - wa , nie wiem co mam myśleć i jest mi źle .byliśmy skierowani do kliniki leczenia nie płodności bo mamy problem z poczeciem dziecka i po badaniach okazało sie że mój prtner jest w stanie spłodzić potomka , tylko problem jest ze mna bo wyniki nie sa takie jak trza i teraz doktor mnie zweryfikował do swej kliniki i mam mieć szereg badani miedzy innymi usg narzadów rodnych i jajowodów . i jest bardzo ździwiony że nie moge zajsć w ciaże tym bardziej że 9 lat temu urodziłam pierwsze dziecko , czy to może być zwiazane z moja niedoczynnośc tarczycy i powinnam doktora przekonać też o to żeby załatwił mi konsultacje u endrykologa .

Odnośnik do komentarza

To dziwne ,bo przed tym pisałaś,że to on ma problem,to znaczy ,że drugi raz miał badania?I teraz wszystko z jego plemnikami jest w porządku?

Ty ,jeśli lekami masz wyrównywany poziom hormonów,to nie powinna mieć wpływu niedoczynność tarczycy,a skierowanie do endokrynologa weź ,niech Ci zbada poziom hormonów,co jakiś czas dobrze skontrolować.

To rozumiem ,że z gardłem wszystko ok. i dobrze już się czujesz.

Dobrze ,że będziesz miała te badania ginekologiczne ,bo też jak pamiętam miałaś jakieś dolegliwości ginekologiczne.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka - wa , tak miał robione drugi raz badanie nasienia i wyszło dobre u mego partnera i doktor powiedzaił mu z tym co ma to na pewno spłodzi potomka tylko musi cześciej sie kochać jak go chce . A co do mnie to doktor chce też sprawdzić moje jajeczka jak one pracuja podczas owulacji . Dał mi antybiotyk który musze brać ale to jak okres dostane i na dzien bedz badaniem mam nie brać go , i chca pobrać krew mi jak tylko dostane okres też . Tak doktor po szperał w moje kartotece w komputerze i po sprawdzał że nie miała zrobionego usg narzadów tylko badanie ginekologiczne i to nie wykonane na tak zwanym naszym samolocie , tylko lekarz wykonał to badanie mi na kozetce co kórewnie mnie potem bolało wszystko w środku że nie dałam sie dotkonć memu do siebie . Wszystko opisałam dla doktora tego i on mówi że niedoczynność tarczycy nie ma wpłwu na zajście w ciaże i sie z tym nie zgadza . tylko powiedz mi jeszcze czy dobże obliczyłam 15 lutego miałam okres a 28 wczoraj kochąłm sie z moim bo dzien wcześniej zaczełam odczuwać chceć na sexs i miałam przezroczysty śluz jak woda . A wczoraj tak od popołudnia od czuwałam ból jajników na dni płodne , powiedz czy jest szansa po wczorajszej nocy że moge zajść w ciaże i dać memu wymarzonego syna .

Odnośnik do komentarza

czesc ka -wa , słuchaj czy to możliwe abym miła pierwsze objawy ciaży bo że tak powiem żre jak świnka i to czego mi nie wolno zwłaszcza ciagnie typu kotlety smarzone zapiekaniki z ogromnymi ilościami cebuli plus majonez . Mój stan ogulny jest spokojny zrelaksowany nic mnie nie boli typowo na miesiaczke jak zawsze i nie wnerwia , tylko odczuwam lekki ból na sutkach i takjakby wieksze sie zrobił on - ogulnie ma duże piersi bo nosze rozmiar stanika 36 d . od czosnku mnie od rzuca jak cholera ciagle spać mi sie chce nawet za dania .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , coraz bardziej jestem i mam pewność że jestem w ciaży ponieważ powinnam mieć już taki ból brzucha na okres bo na weekend planowo mam mieć okres teraz , a ja nie mam żadnych napieć przed miesiaczkowych . Tylko po 28 lutego jak sie kochaliśmy z moim i to był dzień płodny 14 to od tamtej pory po 1 marca odczówałam tylko ból w środku macicy jakby nowe życie zagnieżdżało sie w mojej macicy i jestem zaokrąglona bo w podbrzuszu i mój zauważył że chodze jak kobieta cieżarna . Wiem żebym sie nie nakrecała ale też wiem i to czuje że okresu nie bedzie i nie dostane go , bo już teraz bym sie zwijała z bólu i mialam bym ataki osłabienia i goraca wybuchy a tego nie mam wogule . Tylko śpie za dania po kilka godzin .

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś chyba odczuwać bólu w środku macicy i nie powinnaś mieć zaokrąglonego brzucha ,to sobie wkręcasz:D
Wiesz ,ja to wolę nie popadać zawczasu w euforię ,żeby się później za bardzo nie rozczarować,w każdej sprawie
najbardziej jestem zadowolona jak mi wyjdzie coś lepiej niż myślałam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka - wa , no tak ale to jest dla mnie ogulnie dziwne jeśli 9 lat temu urodziłam córke to niby dla czego teraz mogłam by być bezpłodna ? , zwłaszcza że lekarz rodzinny robił badania na wszystkie chormony i na owulacje czy mam i wyniki sa dobre . ja po prostu robie co do mnie ale też znam swój organizm i z pierwszym dzieckiem tak samo miałam . Ale zobaczym w ten weekend powinnam mieć okres ale zobaczymy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...