Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i negatywny test ciążowy


Gość asdf123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnia miesiączka 1 listopada, współżyłam 11 listopada Dziś jest 16 grudnia wczoraj zrobiłam test- wynik negatywny Nie mam regularnych miesiączek występiło 3 dniowe delikatne krwawienie. Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Współżyłaś raczej w dzień niepłodny, ale plemniki mogły przetrwać w śluzie do dnia płodnego. na test jest za późno, nie wykryje ciąży po takim czasie, gdyż spada poziom hormonów. Musisz iść do lekarza na badanie usg.

Odnośnik do komentarza
Gość lucyinthesky

Współżyję ze swoim chłopakiem, mogło dojść do zapłodnienia. 23.01 dostałam miesiączke, wyglądała ona normalnie, trwała 5 dni. Jednak zauważam teraz objawy ciąży np bolące piersi i biała wydzielina z pochwy. Robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Dodam jeszcze, że cykle u mnie trwają zazwyczaj 21 dni, więc powinnam już dostać kolejnego okresu. Jakie jest prawdopodobieńśtwo, że jestem w ciąży i co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

młoda19
witam,mam problem,współżyłam z moim chłopakiem 01.06 a powinnam dostać miesiączkę 11.06 i spóźnia się już 3 dni, zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki ale wyszedł negatywny,dodam że używam maści dopochwowej,więc nie wiem czy to może przez to mi się spóźnia miesiączka?

Witam!
Jeśli wykonany przez Panią test ciążowy jest negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli jednak w ciągu najbliższych kilku dni krwawienie się nie pojawi, proszę ponownie wykonać test ciążowy i skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Piszę z pewnym problemem mianowicie 2 maja doszło do mojego 1-go razu, mieliśmy prezerwatywę miało to miejsce 4 dni przed terminem miesiączki..jak się okazało okresu dostałam na następny dzień i jak zwykle trwał 3 dni(mam krótki cykl do 24 dni) oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa nasuwało się pytanie czy napewno nie jestem w ciąży..wtedy zaczął się szał połączony ze stresem..robiłam testy ciążowe były negatywne..19 dni od stosunku zrobiłam bete - była negatywna..na tym jednak się nie skończyło..niepewność ciągle mi towarzyszyła..26 maja dostałam miesiączki oczywiście trwała 3 dni..nie różniła się zbytnio od poprzednich..uwagę jednak trzeba zwrócić na to,że przed samym krwawieniem pojawił się śluz z niewielką ilością krwi..w dni przed Bożym ciałem narzekałam na ból nadbrzusza..1 czerwca zrobiłam domowy test-negatywny, 4 czerwca(miesiąc po stosunku)ponowilam bete Hcg- też negarywna..wynik identyczny jak za pierwszym razem..cierpliwie oczekiwalam na następną miesiączkę..12 czerwca byłam u ginekologa..usg pochwy nic nie wykryło.. zauważyłam na języku żółty nalot i mój oddech..zostawię to bez komentarza..od kilku dni towarzyszą mi mdłości..no i dzisiaj ten okres..narazie jest sam śluz z krwią..jest go niewiele..brzuch mnie boli no i jak zwykle piersi są ciut większe nie wiem co o tym myśleć..czy to jednak może być ciąża..czy to problemy układu pokarmowego przez które obrywa się mojemu miesiączkowaniu..przez jakiś czas piłam wieczorkiem herbatę Linea, ogólnie mogę nazwać się herbatocholiczką,w ciągu dnia pije dużo zwyczajnej herbaty..na linee szybko rzuciłam..muszę też dodać,że jakimś cudem schudłam 5kg, a jadłam normalnie..nie wiem już co o tym myśleć,czuje się bezradna proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zrób test żeby się uspokoić, ale myślę, że nie powinnaś się tak zadręczać i stresować, bo to tylko wszystko spotęguje. Uwierz, lepiej zrobić test i odetchnąć niż się nakręcać. Miałam tak wiele razy i nikomu nie życzę stresu i nerwowego obserwowania swojego ciała. Teraz zresztą jestem w podobnej sytuacji i jutro zamierzam zrobić test, ale towarzyszy mi spokój, bo wierzę, że i tym razem mój umysł mi wkręca dziwne objawy.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

już nie wiem co mam już o tym myśleć..test zrobiłam wczoraj przed 10, bo myślałam już, że nic ze mnie nie uleci..był negatywny..strasznie się boje bo na prawdę nie wygląda to na krwawienie..chociaż jak się załatwiam to widać takie tycie tkaneczki jakby faktycznie coś się działo..jakby tam we mnie normalnie zachodził ten proces złuszczania związany z miesiączką..

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Kobieto:) Zrobiłaś tyle testów że na pewno jakbyś była w ciąży to by to wyszło. miałas jeszcze USG wiec na bak w ciąży nie jesteś. Stosunek był zabezpieczony, lekarz ciąży nie stwerdził...
To co się dzieje ten zołtyu nalot i zapach z ust to mogą byc objawy grzybicy:) Rozumiem że teraz masz okres? przy okresie takie tkaneczki są normalne bo złuszcza Ci się śluzówka macicy

Odnośnik do komentarza

a co z mdłościami? - w ciągu dnia dość często występują nawet rano..USG było tylko dopochwowe..miesiaczke powinnam mieć w tym tygodniu albo 16.06(wczoraj) albo jutro..sprawa wygląda tak,że właśnie wczoraj dostałam..ale ,nie typowej miesiączki tylko jakiś krwawien tak to praktycznie nie leci ze mnie nic,owszem odbija się na papierze,no i występują te "tkanki" mam nadzieję,że to "zjawisko" będzie zapowiedzią normalnej miesiączki..jednak jestem bardzo tym wszystkim zmieszana..nie jestem pewna,ale w okolicy podbrzusza i piersi zauważyłam małe rozstępy..normalnie jestem załamana;(

Odnośnik do komentarza

needed
Witam. Piszę z pewnym problemem mianowicie 2 maja doszło do mojego 1-go razu, mieliśmy prezerwatywę miało to miejsce 4 dni przed terminem miesiączki..jak się okazało okresu dostałam na następny dzień i jak zwykle trwał 3 dni(mam krótki cykl do 24 dni) oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa nasuwało się pytanie czy napewno nie jestem w ciąży..wtedy zaczął się szał połączony ze stresem..robiłam testy ciążowe były negatywne..19 dni od stosunku zrobiłam bete - była negatywna..na tym jednak się nie skończyło..niepewność ciągle mi towarzyszyła..26 maja dostałam miesiączki oczywiście trwała 3 dni..nie różniła się zbytnio od poprzednich..uwagę jednak trzeba zwrócić na to,że przed samym krwawieniem pojawił się śluz z niewielką ilością krwi..w dni przed Bożym ciałem narzekałam na ból nadbrzusza..1 czerwca zrobiłam domowy test-negatywny, 4 czerwca(miesiąc po stosunku)ponowilam bete Hcg- też negarywna..wynik identyczny jak za pierwszym razem..cierpliwie oczekiwalam na następną miesiączkę..12 czerwca byłam u ginekologa..usg pochwy nic nie wykryło.. zauważyłam na języku żółty nalot i mój oddech..zostawię to bez komentarza..od kilku dni towarzyszą mi mdłości..no i dzisiaj ten okres..narazie jest sam śluz z krwią..jest go niewiele..brzuch mnie boli no i jak zwykle piersi są ciut większe nie wiem co o tym myśleć..czy to jednak może być ciąża..czy to problemy układu pokarmowego przez które obrywa się mojemu miesiączkowaniu..przez jakiś czas piłam wieczorkiem herbatę Linea, ogólnie mogę nazwać się herbatocholiczką,w ciągu dnia pije dużo zwyczajnej herbaty..na linee szybko rzuciłam..muszę też dodać,że jakimś cudem schudłam 5kg, a jadłam normalnie..nie wiem już co o tym myśleć,czuje się bezradna proszę o pomoc.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku bez wątpienia można stwierdzić, że NIE jest Pani w ciąży! Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju! A propos mdłości, przyczyna najprawdopodobniej ma charakter pokarmowy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 20 lat i od 4 miesięcy stosuje tabletki antykoncepcyjne ponieważ na początku tego roku poroniłam i nie jestem gotowa na dziecko. 6 dni temu współżyłam z mym chłopakiem i od tamtej pory źle się czuje nie dobrze mi jest nawet jeżeli coś zjem, kręci mi się w głowie, często chodzę do toalety. Ostatnią tabletkę antykoncepcyjną wzięłam 2 dni temu. Zrobiłam test ciążowy ale wynik był negatywny. Co to może oznaczać? Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

dawid123joanna
Witam mam 20 lat i od 4 miesięcy stosuje tabletki antykoncepcyjne ponieważ na początku tego roku poroniłam i nie jestem gotowa na dziecko. 6 dni temu współżyłam z mym chłopakiem i od tamtej pory źle się czuje nie dobrze mi jest nawet jeżeli coś zjem, kręci mi się w głowie, często chodzę do toalety. Ostatnią tabletkę antykoncepcyjną wzięłam 2 dni temu. Zrobiłam test ciążowy ale wynik był negatywny. Co to może oznaczać? Proszę o szybką odpowiedz.

Witam!
Jeżeli tabletki antykoncepcyjne przyjmuje Pani zgodnie z zaleceniami umieszczonymi w ulotce (przede wszystkim regularnie) to ryzyko ciąży jest znikome. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Opisane zaś przez Panią objawy mogą mieć wiele innych przyczyn, zupełnie nie związanych z ciążą. Jeśli dolegliwości nie ustąpią, proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...