Skocz do zawartości
Forum

Trudności z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku oralnego


Gość Gej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, mam 18 lat jestem gejem. Otóż pierwszy raz uprawiałem seks z mężczyzną, lecz mimo moich wielkich starań nie mogłem dojść. Za drugim razem z tą samą osobą, także nie mogłem dojść, nawet się masturbując. Dopiero na następny dzień masturbując się samemu, udawało mi się to. Po prostu w jego towarzystwie, nie udaje mi się to. Możecie powiedzieć mi w czym może tkwić problem? Nie byłem zestresowany. Mężczyzna mi się podoba, więc nie mogę pojąć w czym tkwi problem. Penis także po próbach dojścia, jakby trochę opadał. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Kobieta musi nauczyć się orgazmu. Tak to już jest.
Nie wiem jak jest z odbytem, ale raczej tutaj też i kobieta i tam samo facet musi nauczyć się dochodzić w takiej formie seksu.
Także daj sobie trochę czasu, otwórz się przed partnerem, nic na siłę.
Orgazm w dużej mierze jest siłą umysłu.
Coś nowego jak i stres wpływają negatywnie na osiągnięcie orgazmu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ehh widzę, że lekarze tutaj nie są chętni do pomocy. Tyle co mi napisano, sam zdiagnozowałem. To jeszcze raz; masturbacja w domu(samemu, z innym kolegą) - jest wytrysk. Masturbacja z Nim (lub sex oralny) brak wytrysku, a nawet opada.

Odnośnik do komentarza

Ok ale źle tytuł został zmieniony :D Nie dochodziło do sexu analnego, tylko oralnego :) Specjalista napisał, że na początku to normalne, więc zobaczymy :) Dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam
Z poszanowaniem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...