Skocz do zawartości
Forum

Flirtowanie z innymi dziewczynami pomimo stałego związku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu jestem związany ze stałą partnerką, mój problem polega na tym, że od czasu do czasu czuję silną potrzebę flirtowania z innymi kobietami i ukrywania tego przed swoją partnerką. Moja partnerka się dowiedziała, że tak robię, chce uratować nasz związek i chcemy razem iść do psychologa rozmawiać o tym. Jak myślicie czy jest się w stanie zwalczyć takie wewnętrzne hucie?

Odnośnik do komentarza

Mnie to się skojarzyło z potencjałem łowcy, tego dreszczyku. Byś musiał bardziej szczegółowo opisać, to co dzięki temu otrzymujesz. Zarazem będąc z obecną partnerką, co ona Tobie ofiaruje i jakim stopniu i czego w tym Tobie brakuje. było można by wtedy podyskutować pobieżnie z czego to wynika.Myślę że psycholog oceni Twój potencjał. A z tym czy da radę, to tylko i wyłącznie będzie zależało od Twojej podatności do współpracy i chęci zmian, oraz zaradności lekarza. Skoro wybierasz się do lekarza eliminować hucie, to pozostaje życzyć powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powodów może być kilka:
- czasami zabawa polega na gonieniu króliczka nie jego złapaniu. Tu Krzysztof o tym pisał. Ten dreszczyk, napięcie i niepewność to może pobudzać i nakręcać. Szczególnie jeśli w związku nie ma tego za to wkrada się rutyna
- niedowartościowanie - jak najbardziej, podczas flirtu czujemy się dowartościowani tym, że ktoś zwrócił na nas uwagę, że nas komplementuje, zauważa.
- chęć poprawienia humoru - lekka niezobowiązująca rozmowa z piękną kobietą moim zdaniem zawsze poprawi humor

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Nie powinieneś tak postępować,bo trwanie w stałym związku do czegoś zobowiązuje,wiąże się z rezygnacją z pewnych rzeczy,umięjętnością samokontroli,przeciwstawianiu się nawykom. Istnieje przekonanie że flirt nie jest zdradą, ale ja jestem kobietą i czułabym się zraniona takim postępowaniem mojego chłopaka. Twoja kobieta może poczuć się odrzucona, nieatrakcyjna, czy też nudna dla Ciebie,co może zrodzić żale i pretensje, które spiętrzą się jak w efekcie śniegowej kuli. Zapanuj nad tym jeśli Ci na niej zależy, zweryfikuj co jest dla Ciebie ważne, zastanów się co daje Ci taki flirt, a co daje trwały związek i co jest dla Ciebie priorytetem. Czasem wart o sklasyfikować swoje 'za' i 'przeciw' na kartce, przyjrzeć sie i przeanalizować. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...