Skocz do zawartości
Forum

Seks z nimfomanką


Gość Peter007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter007

Pomóżcie,
Od pewnego czasu spotykam sie z super laską. Jest nam dobrze ogólnie, dogadujemy się, mamy te same poglądy i zaintersowania, wiadomo czasem coś tam się kłocimy ale to rzadko. problemem jest seks. Otóż ona non stop chce seksu. Non stop. Ja też mam wysokie libido ale już nie daję rady. rozmawialem z nią i podobno kiedyś była nawet u seksuologa z tym, bo jej poprzedni partner ją namowił na wizyte, ale że to nic nie dało. Nie wiem co robić, chciałbym aby ten zwiazek wypalił ale jak tak dalej pojdzie to mój penis odpadnie....

Odnośnik do komentarza

Szacunek dla Ciebie Peter. Inny facet słowem by się nie odezwał, tylko "robił swoje". Jest jeden pomysł - zmień jej zainteresowania. Najlepiej wspólnie coś ustalcie. Byle to nie był spacer po pustkowiu, siedzenie w domu, pójście do kina, do klubu... Może wycieczka z przyjaciółmi na rowerach, siłownia, porządne sprzątanie. Zmęczenie fizyczne czasami powoduje zmniejszenie "chcicy" u kobiety. Spróbuj - jeśli Tobie na niej zależy. Seksuolog? Wysyłając ją do niego możesz wiele stracić. Raczej - stracić wszystko. Zastanów się co lepsze dla Was dwojga. I nie martw się. Nie odpadnie Ci.

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

to taki troche stereotyp iż kobiecie "nigdy sie nie chce" ze niby głowa boli itp. Po pierwsze zależy to od faceta, jeśli ma to wszystko ładną "otoczke" to kobiecie chce się współżyc, jednak czesto faceci mysla tylko o sobie i dlatego kobiety mają mniejszy zapał do tego. Dodatkowo tak jak było pisane są rózne temperamenty i spotykam wiele kobiet które bardzo lubią seks , czasem wręcz tego pragna ile było przypadków tutaj nawet na forum iż kobieta chciała a facet niechętnie i problem. To tylko takie postrzeganie iż faceci tego pragną bardziej.

Odnośnik do komentarza

Cóż, może da się to wyleczyć, może nie. Poza tym nie mi oceniać czy to jest po prostu bardzo wysoki popęd czy też patologia.

Poza leczeniem pozostają dwie opcje - ona może spać z innymi, ale to najprawdopodobniej nie jest dobrym pomysłem, drugą opcją jest po prostu masturbacja - jeżeli nie jesteś w stanie to nie jesteś w stanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...