Skocz do zawartości
Forum

Rozbieranie się na video czacie a wstyd


Gość Lenkaxo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenkaxo

Witam. Jestem 16-letnią dziewczyną. Mam bardzo wstydliwą sytuację, nie umiem nikomu o niej opowiedzieć. Bardzo się wstydzę swojego zachowania. Chciałabym od was uzyskać jakąś pomoc. Mam nadzieję, że trafiłam na dobry portal. To co zrobiłam jest koszmarne, najgorsze jest to, że robię to dalej...
Dwa miesiące temu przybliżyłam się do pewnego chłopaka z mojej szkoły (jesteśmy w tym samym wieku, ale inne profile). Wyszło tak, że pisałam z nim praktycznie przez cały czas na fb oraz skype. Pewnego dnia coś nas natknęło, że podczas rozmowy na skype zaczęłam się rozbierać, zdjęłam górę, on się przy tym masturbował. W szkole mijam go codziennie, jedyne co robimy to mówimy do siebie "cześć". Wiem, że nikomu nie powiedział o tym co robimy przed kamerką. Mam wrażenie, że zakochałam się w nim. Podoba mi się jego wygląd, uśmiech, wszystko. Jest z dobrego domu... wstydzę się za swoje zachowanie. W szkole nie mogę spojrzeć mu prosto w oczy, kilka godzin później rozbieram się przed nim na video czacie... Przestałam to robić tydzień temu. Nie chodzę do szkoły. Bardzo się tego wstydzę. Miałam nawet myśli samobójcze. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, czuję się taka "zużyta"... Pomóżcie mi...

Odnośnik do komentarza

Myślę,że tak zafascynował Cię ten chłopak,że pogubiłaś się co jest dobre a co złe. Nie zdobędziesz go w taki sposób. Sama widzisz skutki,że to Ty na tym ucierpiałaś..wybierz się do psychologa on będzie dla Ciebie obcą osobą i łatwiej będzie Ci poruszyć ten temat.

Odnośnik do komentarza

Człowiek uczy się na błędach. Masz nauczkę. Nie pozostaje Ci nic jak pogodzić się z tą sytuacją i żyć dalej.
Dorastasz, hormony buzują, jesteś ciekawa takich rzeczy , właściwie to normalne, mnóstwo ludzi robi takie rzeczy. Oczywiście nie jest to chwalebne, no ale stało się.

Możesz skorzystać z pomocy psychologa, myśli samobójcze to pierwsza czerwona lampka, która powinna Cię do niego skierować.
Głowa do góry! :*

Odnośnik do komentarza

Witaj Lenkaxo.
Faktycznie najważniejsze, żebyś tak już nie postępowała bo w końcu takie rzeczy wyjdą poza sieć i Twoje życie może stać się prawdziwym piekłem.
Nie ma jednak nic specjalnie tragicznego w tym co zrobiłaś, ale proponuję Ci zostawić takie zachowanie dla osoby, którą będziesz naprawdę kochać i znać na tyle, że będziesz mogła jej naprawdę zaufać. Co także oznacza, że powinnaś być troszeczkę starsza bo chyba sama przyznasz, że jesteś jeszcze bardzo młodą nastolatką.
Wiem, że w Twoim wnętrzu dzieje się obecnie naprawdę bardzo wiele. Dojrzewasz, dorastasz. Poznajesz coraz lepiej siebie i cały ten świat. Nie dziwię się więc, że chciałaś spróbować czegoś ekscytującego i w jakiś sposób zakazanego. Przypuszczam, że wtedy było bardzo przyjemnie i myślę, że najlepiej niech to sobie tak zostanie w Twojej pamięci i nie wychodzi już za bardzo na świat.
Piszesz, że chłopak nikomu się nie chwalił i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Martwi mnie jednak to, że pomimo aż takiego zbliżenia do siebie mijacie się po prostu ze zwykłym "cześć".
Nie chowaj się w domu i wracaj do szkoły :-)
Pamiętaj, że zawsze możesz podzielić się tutaj swoimi wątpliwościami, że zawsze możesz napisać jak poczujesz się gorzej.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo odwagi, żeby wrócić do codziennego życia.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za bardzo się przejmujesz. Na pewno nie postąpiłaś "koszmarnie", jak to określiłaś. W moim odczuciu nic szczególnego się nie stało. No może poza tym, że jesteś bardzo młoda jak na takie rzeczy.
Skoro nikt poza Wami o tym nie wie, to tym bardziej nie ma się o co martwić.
Jeśli jednak emocje z tym związane są silniejsze od Ciebie, nie potrafisz sobie z tym poradzić, to faktycznie idź do psychologa.
Głowa do góry, nie łam się i wracaj do szkoły jak najszybciej, bo jeszcze sobie narobisz poważnych zaległości. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

czasu nie cofniesz... wiesz że źle zrobiłas więc na przyszłośc badź mądrzejsza i panuj lepiej nad uczuciami. Idź do szkoły, bo tylko pogłębisz swoje problemy... Jemu pewnie też jest głupio wkońcu masturbował sie przy Tobie...

Odnośnik do komentarza

Cześć Lenkaxo.
Wróciłaś do szkoły?
Jak się teraz czujesz? Rozmawiałaś z chłopakiem?
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...