Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Oczy Twoje

Świat w roku 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oczy Twoje

pewnie kazdy z was kiedyś się zastanawiał jak bedzie wygladał świat za ileś tam stuleci. Sama pamiętam jak brałam udział w konkursie Świat w 2000 roku :P i rysowałam wtedy latające samoloty i zielonych ludzików. A wy jak sobie wyobrażacie świat w roku 3000 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem za 1000 lat to będzie przeludnienie i degradacja środowiska naturalnego do granic możliwości. Ludzi bedzie za dużo, w stosunku do powierzchni, dlatego też może rozwinie się terraformowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sie boję tego co będzie.. bo moim zdaniem ludzie totalnie sfiksują i będą same wojny...byc moze taki bedzie koniec

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laurette
A ja sie boję tego co będzie.. bo moim zdaniem ludzie totalnie sfiksują i będą same wojny...byc moze taki bedzie koniec

Coś w tym jest, też przyznam szczerze boje się troche :) Co stanie się z ludźmi? Spójrzcie teraz jaka młodzież jest, jakie ma wartości, co dla nich liczy się głównie... boys bandy, nowe ciuchy, tablety i kasa. To jest wartościątych czasów a co będzie za 1000 lat? Pieniądze i władza zaślepią nas i zniszczą przez kolejne wojny? Sama już nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sha Sha

Moim zdaniem Einstein nieźle to skwitował:
Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam ten cytat i niestety jeśli tak dalej pójdzie to ludzie sami siebie wyeliminują, być może cywilizacja nie dotrwa do tego 3000 roku bo sama siebie wytłucze. Chocby tym kijem i kamieniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość księżniczka Ola

ja myśle że ludzie będą latać jak ptaki i wszystkie bajki Światapszyjdą do innych kraji i miast może nawet do polski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Księżniczka Ola

ja myśle że ludzie będą latać jak ptaki i wszystkie bajki Świata
pszyjdą do innych krai i miast może nawet do polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Optymistyczny

Ja rok 3000 sobie nie wyobrażam, żyję teraźniejszością, każdy dzień jest niesamowity.
Ale jeżeli miałbym napisać jak by wyglądało dla mnie życie w 3000 roku, myślę że nadal jeździłbym swoją Hondą Civic VI po drogach, pracowałbym w małej firmie komputerowej lub zagranicą, miałbym własnego syna i obecną kobietę za żonę.
A czy samochody by latały, prezydentem był murzyn bez matury, nie interesowało by mnie to kompletnie.
Za pewne wielu z nas nie dożyje 3000 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My tu sobie wymyslamy co i jak a nikt nie wie czy ten 3000 rok w ogole nastąpi...Oby! Ale co w takim razie z tymi wszystkimi wizjami, przepowiedniami o koncu swiata?!
Słonce kiedys sie wypali... i co dalej...??

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świat w roku 3000 będzie tak przepełniony poprawnością polityczną, że będziemy mieli wszczepione czipy, które od razu będą kasowały myśli inne niż te "właściwe" xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...