Skocz do zawartości
Forum

Czy wygląd chłopaka jest ważny?


Gość Phill18

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, piszę owe słowa gdyż zastanawia mnie jak kobiety patrzą na mężczyzn-dokładniej chodzi mi o to czy dla Was ma znaczenie wygląd chłopaka. Mam 18 lat, jeszcze niestety trzyma mnie trądzik, a raczej pozostałości po nim - przebarwienia. Dodatkowo rozstroiłem sobie żołądek jedząc 'śmieci' i przez to mój uśmiech nie zawsze jest biały(to też obecnie leczę). Mimo owych problemów nie zamykam się w domu i nie separuję od ludzi, lecz gdy spotykam nowe dziewczyny, np. na imprezach czy gdziekolwiek indziej to mam w głowie myśl jak one na mnie patrzą, czy zwracają uwagę na mój wygląd. Czy może dla Was ważniejsza jest osobowość chłopaka niż jego wygląd ?

No więc jak to jest? Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość blablabla123

Nie jestem panną ale wydaje mi sie iż kobiety na pewno mniej zwracają na to uwage aniżeli chlopcy, bo to chlopcy przewaznie szukaja oh i ah panien a nie raz widziałem na ulicy fajną panne z brzydkim chłopakiem ;D Z tym ze no wiadomo chłopak musi tez dbac o siebie i miec podstawowe zasady w czystosci takie jak swieży oddech, umyte włosy, ogólnie podstawowo dbac o siebie zeby jakakolwiek wzgledna w miare panna sie zainteresowala ;)

Odnośnik do komentarza

Wg mnie wygląd nie jest najważniejszy. Oczywiście jak napisał ktoś wyżej, trzeba o siebie dbać, dbać o higienę. Dobrze, że starasz się pracować nad swoim wyglądem zewnętrznym, ale pamiętaj, to wnętrze jest najważniejsze i to ono sprawi, że zatrzymasz przy sobie jakąś rozsądną dziewczynę.
Jak spotykasz nowe dziewczyny to bądź po prostu sobą i nie rozmyślaj ciągle, że masz jakieś małe mankamenty w urodzie :).
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie jest, ale zazwyczaj to nas jako pierwsze przyciąga. Żółte zęby można wybielić paskami wybielającymi w domu o ile najpierw wyleczysz dziury itp. A blizny same mogą zniknąć, lub możesz sobie wspomóc jakimiś maściami rozjaśniającymi ( ale to najlepiej skonsultować z dermatologiem). Dobry jest krem Acne-derm.
Miałam kolegę, który miał okropny trądzik i blizny, minęło kilka lat i bym go nie poznała. Ma czystą buzię. Dużą rolę w spostrzeganiu ma też ładna fryzurka :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie że wygląd jest ważny ;) Bo dziewczyny teraz szukają faceta którym się mogą pochwalić koleżanką ;) a jeszcze jak ma kase mmmm to cudowny już wgl jest :D Facet musi mieć to coś piszecie ? Napiszcie wprost że musi być przystojny ... jeżeli facet jest zadbany to tym tak np nie przykryje swoje wygladu ... a przeciez nie kazdy jest piękny .

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ja myślę, że ludzie ciągną do siebie poziomem i hipokryzja przoduje często w takich wywodach. Więc tak ten dla którego najbardziej liczy się wygląd u kobiety, a przede wszystkim odpowiednie "walory", będzie potępiał te dziewczyny które od faceta oczekują walorów na podobnym poziomie: samochód, ciuch, szpan, gadka. A najbardziej sfrustrowani będą ci, którzy oczekując od dziewczyny aby walorami swoimi cieszyła jego i kolegów oczy, sami będą niewiele sobą reprezentować i w żaden standard się nie zmieszczą. Ani wykształcenia, ani ambicji i umiejętności, ani choćby malucha na popych co by zaspokoić najniższe popędy kobiecych potrzeb.

A tak hipotetyzując jak facet nie dba o higienę osobistą, o to by cokolwiek robić ze swoim życiem, to za takim obejrzy się podobna dziewczyna, czyli bez ambicji aby się choć umyć, z brudną głową, może utyta ( bo po co się ograniczać), z oparami spod pach, zepsutymi zębami, bez żadnej szkoły itp itd.

A więc tak idealna dziewczyno z kalendarza, z figurą bogini, włosami po pas, wykształceniem i ambicjami nie bądź że pusta, obejrzyj się za tym co ma jedne majtki na zmianę, szczoteczkę do zębów oglądał w szkole na fluoryzacji i wieku lat 30 dorobił się chorej wątroby :/

Co do upodobań, to każdy wiek ma swoje prawa i wieku lat 18 liczy się i wygląd i charakter ( ale każdemu podoba się co innego ), pózniej patrzy się też na ambicje, możliwości i skłonności do nałogów, oraz na to czy dany kandydat jest odpowiedzialny. Z wiekiem jedne wymogi zastępują drugie i inne rzeczy też się ceni jak człowiek coś już przejdzie z nieodpowiednimi osobami.
Ale ja panienką nie jestem, więc moje wywody na wiele się nie zdadzą.

Odnośnik do komentarza

Niestety ja jestem straszna wiem to... mam ogromne wymagania: koles musi być przystojny, dobrze zbudowany, musi dbać o siebie , dobrze się ubierać i mieć szacunek do mnie.

Bardzo zwracam na to uwagę. Przez moją wybredność 3 lata nie miałam nikogo. Poprostu jesli ktos mi się nie spodoba wiem ze nie mam pociagu do tej osoby i że nic nie będzie. Zaraz napiszecie a ciekawe jaka ty jesteś skoro masz takie wymagania. Wydaje mi się, że jestem taka jak opisuje osobę, którą szukałam i mam ;)

nie krytykujcie chcieliście prawdy:D

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Sindi przeczytaj jeszcze raz. Nie zrozumiałaś o co mi chodziło. Właściwe Twój opis swojej prawdziwej historii jest kalką tego o czym ja pisałam.
W skrócie i dla tych co nie zrozumieli: jeśli oczekujecie czegoś po tej drugiej osobie, sami musicie też coś sobą reprezentować.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam ,że wygląd nie jest ważny liczy sie osobowość, sposób bycia.Ale każdemu podobają się inne osoby, jednym wysokie innym niskie,chude lub grubsze. I każdy powinien trzymać się swoich upodobań a do tego dołożyć dobry charakter i szczęście murowane.

Odnośnik do komentarza

Liczy się wszystko, ale dla każdego, coś innego.
Wszystko zależy od naszych gustów, upodobań, nie da się tego zrównać do jednej czy dwóch cech.
Ważne jest, by lubić siebie, by akceptować swój wygląd i osobowość.- ale nie w sposób narcystyczny, tylko naturalny.
Osoba z kompleksami zawsze gorzej wypada w cudzych oczach, czyli z mety, dużo traci.

Odnośnik do komentarza

mój mąż jest ode mnie 5 cm wyższy ( mam 165cm) z brzuszkiem. Jak się poznaliśmy pracował w ochronie i kokosów nie zarabiał, jeździł 0 letnim fiatem tipo.... a mimo to się zakochałam i nie żałuję że jesteśmy razem, choć może nie mamy tyle kasy ale i tak jesteśmy szczęśliwi - to dla tych co uważają że kasa i wygląd się liczy najbardziej. ... Jest taka piosenka gdzie pada taki wers: nic mi nie da futro z norek, nie pomoże gdy serce jest chore.... i w tym jest dużo racji...

Odnośnik do komentarza

~Marckon
Ja mam takie stałe plamy na twarzy i dłoniach,próbowałem wszystkiego i nic.Mam 17 lat i się zastanawiał czy wogule będę miał dziewczynę,bo tak moim zdaniem to dziewczyny patszą najbardziej na wygląd a nie na charakter.

Masz 17 lat więc to normalne. Nie bedziesz mial tego na wieki, dojrzewanie się skonczy to i cera sie poprawi. A tymczasem pomyśl nad wizytą u dermatologa bo może pomoc. Co do tych dziewczyn... to nie przesadzaj bo są rózne dziewczyny i nie każda widzi tylko jedno u faceta.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...