Skocz do zawartości
Forum

Farbowanie po dekoloryzacji


Gość kbiel

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać jak najszybciej poradzić sobie z rudymi (w niektórych miejscach wręcz słomkowymi) refleksami na brązowych włosach. Brązowa farba nałożona została u mnie po zabiegu dekoloryzacji, ale kolor jest naprawdę daleki od oczekiwanego. Kiedy ponownie mogę bezpiecznie zafarbować włosy?

Odnośnik do komentarza

No wiesz jak to jest- powinnaś iść do dobrego fryzjera ;) Ja właśnie pozbywam się czerwieni na włosach i fryzjer nakładał mi odcień brązu z palety "naturalne" i faktycznie jest lepiej. Ale niestety jedna taka koloryzacja nie wystarczy. Myślę, że ok trzy pozwolą na pozbycie się czerwieni, a tobie rudości. Przynajmniej mam taką nadzieję ;) Dopiero po tych zabiegach możemy się starać o popielate brązy, ale i to podobno nie od razu :P

Odnośnik do komentarza

~mania293
a kiedy jest najlepszy moment, żeby zacząć farbowanie włosów?

Farbowanie włosów można zacząć w dowolnym momencie. Zazwyczaj robimy to wtedy, gdy czujemy potrzebę zmiany w wyglądzie. Oczywiście najlepiej odkładać ten moment najdalej jak się da, bo niestety farbowanie niszczy włosy, a poza tym zabieg trzeba już wtedy regularnie powtarzać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...