Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe myślenie o chłopaku po rozstaniu


Gość Weroniczkqq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weroniczkqq

Witam mam taki problem, otoz jakis czas temu zakonczylam 3 letni zwiazek. Moj chlopak w ciagu calego zwiazku praktycznie mnie zdradzał. Dowiedziałam się o tym wszystkim dopiero po 1,5 roku. Bylam w nim zakochana tak mocno i bylam pod takim jego wplywem ze mu to wybaczyłam. Kiedy gdzies wychodził nie moglam spać, bolal mnie zoladek i chcialo mi sie wymiotować z nerwów. Mimo tego, ze jestesmy po zerwaniu kilka miesiecy to nadal mysle o nim i mimo ze mnie krzywdził nie potrafie o nim zapomnieć. jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Gość JanSebastianBach

Cóż jak mówi stare porzekadło "Serce nie sługa". Ile masz lat? Bo jeżeli jesteś młodą damą, to całe życie przed Tobą i na pewno się zakochasz. Pomyśl o tym jak skrzywdził Cię ten kawaler i jak to się mówi " Nienawiść obróć w siłę" dla samej siebie, byś była szczęśliwa sama ze sobą nawet jeżeli będziesz jakiś czas singielką. Pamiętaj czasem ludzie na których nam zależy odchodzą z naszego życia a Ty zostajesz, więc naucz się być szczęśliwa z osobą która na zawsze będzie w Twoim życiu - z samą sobą inni są tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza

badz silna jak ja się staram byc silna.Nie wiem ile masz lat,ale jesli jestes bardzo mloda(20 pare lat)to jeszcze wszytsko przed Tobą.Ten czlowiek nie szanowal Cię i nigdy juz nie uszanuje,i zrobi to kazdej innej kobiecie,z ktorą się"zwiąże".Pewnie nabawilas sie nerwicy? myslisz o nim,bo go kochalas i pokochalas pierw tę dobrą jego stronę nim dowiedzialas się o tej drugiej,stąd ciężko Ci uwierzyc,ze zrobil Ci takie swinstwo...Musisz sobie uzmyslowic,ze nigdy nie bylabys z nim szczesliwa.Obys w przyszlosci miala więcej szczescia niz ja i trafila na kogos uczciwego,bo mi juz drugi raz trafilo się to samo i trzeci raz nie będe nawet probowac dac sobie lub komus szanse...

Odnośnik do komentarza
Gość Weroniczkqq

mam 25 lat. Najgorsze jest to, że po zerwaniu próbowałam może troche na siłę znaleźć sobie chłopaka. Jak to mówią 'klina klinem'. No, ale z zadnym mi sie nie udawało. Kazdy mnie w jakis sposob denerwował .Mimo ze niektórzy byli naprawde warci chociażby spróbowania to mimo to czulam do nich jakis taki wstręt. Postanowilam ze bede sama i nie bede szukala chlopaka. I boje sie troche, ze jesli juz bede kogos miala to ciezko mi bedzie mu zaufac i zawsze mi sie bedzie wydawało, ze mnie zdradza i oszukuje. Wiem, ze nie powinno sie tak myslec bo nie kazdy jest taki sam ale boje sie, ze tak bedzie.

Odnośnik do komentarza

Ciągnęłaś ten związek o 1,5 roku za długo. Dlatego to się tak źle odbiło na Twojej psychice. Tyle sie przez to wycierpiałaś, że zapewne uzalezniłaś się od niego emocjonalnie, dlatego nie możesz przestać o nim myśleć. Powinnas jak najszybciej skorzystać z pomocy psychologa, sama sobie pewnie z tym nie poradzisz.

~Weroniczkqq
I boje sie troche, ze jesli juz bede kogos miala to ciezko mi bedzie mu zaufac i zawsze mi sie bedzie wydawało, ze mnie zdradza i oszukuje. Wiem, ze nie powinno sie tak myslec bo nie kazdy jest taki sam ale boje sie, ze tak bedzie.

No właśnie. Nie powinno się w ten sposób podchodzić do wszystkich ludzi, bo tylko człowiek sobie w ten sposób niszczy szansę na szzęśliwe zycie. Wiesz, że to nie jest dobre nastawienie, ale je masz, bo po Twoich trudnych doświadczeniach to jest silniejsze od Ciebie. Więc również po to, aby się go pozbyć, powinnas skorzystac z pomocy psychologa.
Najpierw powinnas uporać się z tym wszystkim, a dopiero potem szukac sobie partnera.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Weroniczkqq

a mam jeszcze pytanie. Czasami zdarza sie mu do mnie odezwać, czasami ja sie odezwe do niego. Uwazacie ze powinnam usunać go ze swojego zycia, nie odpisywać lub zagadywać czy normalnie rozmawiać jak znajomi? Nie rozstaliśmy się w złości, więc sama nie wiem co lepsze.

Odnośnik do komentarza

Zawsze po rozstaniu nie wyobrażamy sobie życia bez danej osoby, ciężko nam przywyknąć do tego,że nie będzie jej juz w naszym życiu. Jednak najlepsze co można zrobić to poczekać. Chociaż na początku się w to nie wierzy, ale jednak czas naprawdę leczy rany.
Facet nie szanował Twoich uczuć, skoro Cię zdradził to nie warto nawet nim sobie głowy zaprzątać. Byłaś w związku,który Cię wykańczał psychicznie, więc daj sobie teraz moment na pozbieranie się do kupy. Znajdź coś czym zajmiesz się w wolnym czasie, by jak najmniej rozmyślać i analizować. Bądź konsekwentna i zerwij wszelki kontakt. A cała reszta z czasem będzie tylko lepsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...