Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowe ciśnienie krwi i tętno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a ja zacząłem begać od ostatnego czasu.. wcześniej tego nie robiłem i w sumie mało się ruszałem ze względu na tryb pracy :) po tygodniu biegania postanowiłem sprawdzić ciśnienie krwi, tętno i tak dalej. Znalazłem strone z prawidłowymi parametrami tutaj i ciśnienie spoko ale tętno jest za wysokie... czy to oznacza że jest coś nie tak i nie mogę biegać? czy może po prostu nagły regularny wysiłek fizyczny spowodował taki problem???? proszę o odpowiedzi bo nie iem czy mogę biegać i czy mam iść do lekarza...

"Łatwo jest żyć na tym świecie. Trudno jest żyć bez przynależności do niego. Ja nie chcę być jego częścią. Róbcie, co uważacie, ja odchodzę."

Odnośnik do komentarza
Gość matrii66

Różne są półki cenowe jeśli chodzi o takie ciśnieniomierze. Można kupić za kilkadziesiąt złotych, jak też za kilka stówek. Myśmy z żoną wybrali ciśnieniomierz Simple Sanity. Fajna jakość, 3 lata gwarancji, ekspresowy i prosty pomiar. Kosztował niecałe sto złotych. Nie ma jakiś bajerów, nie można z niego zadzwonić na miasto, ale taki z bajerami byłby mi zupełnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze w takich sytuacjach mówię,czy to będzie polecenie przełożonego czy lekarza....,jak by ci się kazał utopić to też byś to zrobił?
Zawsze potrzebne jest samodzielne myślenie,nie można nikogo ślepo słuchać ,tym bardziej ,jeśli podejrzewamy ,że coś może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Pytanie, dlaczego w ogóle brałeś ten lek obniżający ciśnienie skoro miałeś i tak niskie?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

kazdy organizm inaczej dziala, nie jestem lekarzem ale 10 lat trenowalem wyczynowo sport, jakies2/3 tego 9-11 jednostek tyg, jesli nic pani nie dolega oprocz zmeczenia co jest czeste przy mocniejszych treningach, po liczbach jakie pani podala stawiam ze to dobra ciezko wytrenowana kondycja:) gratujuje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...