Skocz do zawartości
Forum

Silny i ściskający ból brzucha


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat, dwa tygodnie temu przez 4 dni miała straszny ból brzucha. nie mogłam w tym czasie nic jeść, w pewnym momencie poczułam się jakby ktoś wziął w rękę i dosłownie zgniótł mój żołądek i wszystko w koło niego, ból był tak okropny, że nawet leżeć nie mogłam, jak wstałam to jeszcze bardziej się nasilał. gdy położyłam się na lewy bok, zaczęło kuć po prawej stronie, gdy położyłam się na prawą stronę, to zaczęło kuć po lewej, po pewnym czasie ból już nie był tak intensywny i mocy, ale dalej nie mogłam nic jeść, nie występowały żadne wymioty ani biegunka. przedwczoraj ból powrócił, nie aż tak silny, ale odczuwam bardzo mocny dyskomfort.. co mi jest ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Silny i ściskający ból brzucha może mieć wiele przyczyn. Niektóre kobiety odczuwają silne skurcze podbrzusza przed oraz w trakcie miesiączki. Być może ból był związany ze zwykłą niestrawnością. Jeśli jednak sytuacja powtarza się cyklicznie powinnaś udać się do lekarza. Wykonanie USG jamy brzusznej oraz innych niezbędnych badań laboratoryjnych powinno przybliżyć do uzyskania trafnej diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...