Skocz do zawartości
Forum

Hpv


Gość Autorka

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się, lekarz stwierdził że mam hpv, więc zaczęłam z nim walkę, używam Aldary, dziś 5 dzień, i ból niemilosierny, drugi dzień nie poszłam do pracy bo piecze, pali, nie mogę chodzić, czy ktoś z was leczył się tym lekiem na hpv? Lekarz przepisał mi dwa opakowania, łącznie 24 saszetki leku za 110 funtów czyli jakieś 550 zł, wykupiłam wszystkie a ja już po piątej saszetce nie mogę chodzić, czy tak powinno być?

Odnośnik do komentarza

Stosujesz się ściśle do zaleceń na ulotce? Z tego co tam czytam, to należy stosować 3 razy w tyg. tylko na miejsca miejsce zmienione chorobowo, zmyć po 10 godz.
Wtedy jak najbardziej możesz smarować skórę Sudokremem, zmyć przed zastosowaniem Aldary.
Zobacz, może zrobił się odczyn zapalny skóry, dlatego taki objaw.
Jeśli stosujesz się do zaleceń i masz takie objawy, powinnaś wrócić do lekarza.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

A czy są jakieś maście które mogę kupić, które nawilżą tam skórę, i zredukują tam podrażnienia? Tak jak napisałam mieszkam w uk, więc nie mogę spytać po prostu farmaceutki w aptece. Zmiany naprawdę zaczęły znikać, ładnie się wchłaniają, tylko niestety ta podrażnienia skóra

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że ja już mam dosyć. Odstawiłam Aldare na czas leczenia tych podrażnień, ale nic nie pomaga, piecze bardzo, nie mogę chodzić, ruszać się, musiałam wrócić do pracy, bo nie mogę ciągle badać wolnego, a ruch sprawia mi ból, myślę czy znów nie iść do pl lekarza, ale polska przechodnia jest otwarta tylko w weekendy, a angielski lekarz nic mi nie pomoże. To pieczenie bardzo uprzyksza mi życie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...