Skocz do zawartości
Forum

Co może być powodem nawracającego bólu głowy?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Kilka dni temu w nie jaką niedzielę przez caly tydzień boli mnie mniej wiecej srodkowa cześć głowy. Sa to bóle które pojawiają sie nagle i w zależność raz znikaja po minucie raz po pól godziny. Sa to tępe bóle sa przeważnie lekkie bądz średnieą jednak zdarzaja sie mocniejsze chwilowe wlaśnie. Mnie więcej jest to min 5 razy na dzień np pojawi sie zniknie i nastepnie moze byc za krótki odstęp czasu do kilku godzin.Co moze byc tefo przyczyna i do jakiego lekarza sie udać z tymDzień Dobry. Kilka dni temu w nie jaką niedzielę przez caly tydzień boli mnie mniej wiecej srodkowa cześć głowy. Sa to bóle które pojawiają sie nagle i w zależność raz znikaja po minucie raz po pól godziny. Sa to tępe bóle sa przeważnie lekkie bądz średnieą jednak zdarzaja sie mocniejsze chwilowe wlaśnie. Mnie więcej jest to min 5 razy na dzień np pojawi sie zniknie i nastepnie moze byc za krótki odstęp czasu do kilku godzin.Co moze byc tefo przyczyna i do jakiego lekarza sie udać z tym.

Odnośnik do komentarza
Gość kawusialatte

wizyta u lekarza koniecznie, przyczyn takiego bólu może być bardzo dużo, Na początek lekarz rodzinny, być może skieruje do neurologa, ale pewnie każe na razie brać przeciwbólowe, mój facet tak miał, kupił sobie to apteczki gardan na mocniejszy ból, porobił badania i wyszły problemy z zatokami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...