Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego moje samopoczucie się pogorszyło?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od kilku miesięcy moje samopoczucie zmalało, a od około tygodnia znacznie się pogorszyło. Moja dotąd chyba normalna samoocena od tych kilku miesięcy bardzo zmalała. Boję się także samej siebie, ponieważ pojawiły się u mnie myśli samobójcze. Czasem nie mogę wytrzymać i by odwrócić swoją uwagę od problemów i zająć czymś myśli samookaleczam się. Nie wiem co się ze mną dzieję. Gdy idę do szkoły wszystko jest w porządku. Śmieje się i rozmawiam, lecz kiedy zostaję sama moje myśli mnie przytłaczają i nie poznaję samej siebie. Mam problemy z koncentracją, ponieważ moja uwaga ucieka do tego jak się czuję, jaka beznadziejna jestem, co znowu źle zrobiłam. Zapisałam się na wizytę u psychologa szkolnego, nie mówiąc o tym rodzicom. Niestety pani, z którą rozmawiałam, jest chyba bardziej wykształcona pod kątem problemów szkolnych i nie potrafiła mi pomóc, ponieważ po wizycie czułam się jeszcze gorzej. Chciałabym porozmawiać o moim samopoczuciem z psychologiem, ale boje się powiedzieć o tym rodzicom. Z powodu mojego ostatniego zachowania, powstała między nami dość duża przepaść. Dotąd nie miałam zbyt dużego problemu z powiedzeniem im o kłopocie i czułam w nich oparcie. Teraz jednak mam wrażenie, że zostałam sama. Obawiam się, że wyśmieją mnie, albo powiedzą, że sobie to wymyśliłam i to przez lenistwo. Nie wiem co mam zrobić. Nie potrafię już ze sobą wytrzymać. Jak mam poprosić rodziców o wizytę u psychologa? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...