Skocz do zawartości
Forum

Bóle nadbrzusza


Gość Rafalc4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z bólem brzucha zaczęło się w niedzielę rano bolało mnie w okolicach serca w poniedziałek poszlem do lekarza. Lekarz swietrdzik że mam zespół tica chyba tak to się pisze. ( dodam że zapisał mi jakieś leki które przestałem dziś brać bo to po nich myślałem że gozej) Poniedziałek później polepszylo się we wtorek rano koło godziny 11 jadąc samochodem dostałem atak bólu w okolicach nadbrzusza pod zebrami mocny impulsowy ból który promieniuje na lewo i prawo ściska tak na 3 sekundy i przestaje i tak co 30/60 sekund przechodzi po jakimś czasie i tak prawdę mówiąc mam do teraz bóle są i rano i w nocy i teraz czy jem czy nie jem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mnie to wygląda na ból skurczowy żołądka, zażywaj no-spę, która raczej też nie pomoże, ale próbuj, po kilku dniach powinno przejść ,jeśli nie ma głębszej przyczyny ,ale nie możesz jeść ,tylko pić wodę i herbatki ziołowe np.rumianek, jak już musisz jeść ,to tylko po kostce gorzkiej czekolady.

Jeśli po kilku dniach nie jedzenia ,nie minie, lekarz powinien Cię skierować na dodatkowe badania.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...