Skocz do zawartości
Forum

czy ktos mnie podtruwa?


Gość RosaK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w minionym miesiacu podrozowalam duzo samolotami. Trzy dni po ostatnim locie dostalam bolu brzucha a nastepnie biegunki, z dnia na dzien pogorszalo mi sie do tego stopnia, ze nie moglam przyjmowac napojow ani pokarmow a biegunka wystepowala OK. 20 razy dziennie, a temperature wzrosla do 38 stopni. Trzeciego dnia od wystapienia pierwszych objaow trafilam do szpitala. Pobrano mi krew, wskaznik crp byl powyzej 100 nastepnie pobrano wymaz by sprawdzic jaka bakteria jest przyczyna. Spedzilam w szpitalu pod kroplowka + metronizadol 2 dni ostatecznie mi sie polepszylo, ale zadnich bakterii ani wirusow nie wykryto. Zastanawiam sie czy jest mozliwe ze ktos podal mi srodki ktore wywolaly u mnie te chorobe? Chcialabym dodac, ze w tym czasie przebywalam pod jednym dachem z osoba z ktora nie jestem w przyjacielskich stosunkach, mimo to codziennie dostawalam od niej wiadomosci typu ,,jak sie czuje?,, , nawet bedac w szpitalu. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli miałaś takie podejrzenia ,to w szpitalu mogłaś zasugerować zrobienie badań na toksyny, pasożyty,metale ciężkie,
tylko tego jest tyle ,że wątpię czy by zrobiono,takie ciężkie zatrucie pokarmowe ,bez udziału bakterii jest faktycznie podejrzane,
ale nikt Ci nie powie od czego, chociaż raczej nie można mówić o podtruwaniu, bo dolegliwości ,jakie by nie były, następowały by stopniowo,
wygląda to na jednorazowe zatrucie,tylko czym,pozostaje bez odpowiedzi,
chyba ,że teraz prywatnie porobiła byś sobie badania ,może jakieś pozostałości by się dało wykryć, nie wiem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...