Skocz do zawartości
Forum

Mało kalorii a karmienie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie można być na diecie skoro karmi się piersią.Nie dostarczasz wszystkich składników bo 500 kal to jak półtorej pączka. Grozi to niedoborami Tobie a najważniejsze to to że również dziecku. Cóż więcej mam Ci napisać. Waga z czasem sama zacznie spadać. Ważne żeby unikać cukru. 2000 kal. w postaci urozmaiconych produktów jest w sam raz. Nie patrz na siebie tylko na zdrowie dziecka.

Odnośnik do komentarza

A nie chodzi jednak głównie o to, żebyś nie skrzywdziła dziecka na całe jego życie?
Jedz, choćbyś miała płakać nad tymi posiłkami. Rozumiem Twój strach i rozumiem niechęć do jedzenia, ale tutaj teraz nie chodzi o Ciebie a o Twoje dziecko.
Zabrzmi to brutalnie, ale - nie bądź egoistką. Powiesz kiedyś dziecku, że ma problemy zdrowotne i często choruje przez całe życie bo "mamusia chciała być chuda i brzydził ją tłuszcz"?
Także dokładaj dziennie po 500 kcal dopóki nie dojdziesz do tych 2 tysięcy i trudno. Dopóki karmisz, jedz, choćbyś miała płakać. A jak Ci będzie tak bardzo źle, to wieczorem ćwicz. I dbaj o jakosć jedzenia.
Pamiętaj - warzywa, owoce, dobre kasze, pestki, orzechy... to nie jest Twój wróg a sprzymierzeniec pięknego ciała. Na diecie 500 kcal możesz mieć co najwyżej ziemistą, obwisłą skórę i 0 mięśni, bo je spalisz. Wiem co mówię, przerabiałam/przerabiam to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...