Forum Zdrowie

Skąd ta chęć wymiotów?

~n...l

~n...l

Witam mam 17 lat i od jakiś 2 lat mam problem z wymiotowaniem przez najprawdopodobniej stres występuje najczęściej gdy mam się spotkać z jakąś dziewczyna i nie umiem tego kontrolować w takich sytuacji najczęściej polykam wymioty. Bylem z tym u lekarza rodzinnego wpisał skierowanie na usg brzucha i na kilka badań związanych z pobieraniem krwi oraz mocz na każdym badaniu wszystko było w porządku a lekarz kazał mi z tym żyć :( Jakie badania powinienem jeszcze zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ghost12

~ghost12

Jeżeli jest to przez stres to nie ma potrzeby robienia badań bo problem siedzi w twojej głowie.Znam przypadki że ludzie bali sie wychodzić z domu bo bali się że z powodu stresu zrobi im sie niedobrze i zaczną wymiotować.Powodowało to że naprawdę robiło im sie niedobrze i nie mogli wychodzić.Błędne koło.Jest to raczej problem natury psychicznej wiec pomocy szukaj u tego rodzaju specjalistów.Musisz to przezwycieżyć po prostu

~artek_es

~artek_es

Jestem pewien, że u Ciebie to kwestia stresu i jakiekolwiek badania gastrologiczne nie mają sensu. Miałeś jakieś przykre doświadczenie ze spotykaniem się z dziewczynami? To nie może wynikać z nikąd. Ja polecam doraźnie pić zioła, najlepsza na stres jest melisa.

karoool900

karoool900

Zgadza się, to siedzi w głowie, ale badania na pewno nie zaszkodzą. Spróbuj przyjrzeć się też swojej diecie, zastosuj produkty uspokajające, herbatki itp.

188760 karoool900 Mężczyzna, 27 lat, Poznań