Skocz do zawartości
Forum

Skąd ta chęć wymiotów?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i od jakiś 2 lat mam problem z wymiotowaniem przez najprawdopodobniej stres występuje najczęściej gdy mam się spotkać z jakąś dziewczyna i nie umiem tego kontrolować w takich sytuacji najczęściej polykam wymioty. Bylem z tym u lekarza rodzinnego wpisał skierowanie na usg brzucha i na kilka badań związanych z pobieraniem krwi oraz mocz na każdym badaniu wszystko było w porządku a lekarz kazał mi z tym żyć :( Jakie badania powinienem jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest to przez stres to nie ma potrzeby robienia badań bo problem siedzi w twojej głowie.Znam przypadki że ludzie bali sie wychodzić z domu bo bali się że z powodu stresu zrobi im sie niedobrze i zaczną wymiotować.Powodowało to że naprawdę robiło im sie niedobrze i nie mogli wychodzić.Błędne koło.Jest to raczej problem natury psychicznej wiec pomocy szukaj u tego rodzaju specjalistów.Musisz to przezwycieżyć po prostu

Odnośnik do komentarza

Jestem pewien, że u Ciebie to kwestia stresu i jakiekolwiek badania gastrologiczne nie mają sensu. Miałeś jakieś przykre doświadczenie ze spotykaniem się z dziewczynami? To nie może wynikać z nikąd. Ja polecam doraźnie pić zioła, najlepsza na stres jest melisa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...