Skocz do zawartości
Forum

Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zastanawiam sie nad kupieniem okularów slonecznych, lecz nie wiem jakie wybrac. Na rynku sa dostepne Polarized oraz Non Polarized okulary, i sczeze mowiac nie wiem, ktore z nich sa lepsze dla zdowia. Dziekuje P.S. POrownuje pomiedzy Ray-Ban lub Gucci

Odnośnik do komentarza
Gość Annakwiat1994

Ja na Twoim miejscu rozejrzałabym się za innymi firmami niż Ray ban i Gucci, bo to troche masówka i każdy już je ma, mi to troche przeszkadza. Ja mam okulary naprawde bardzo dobrze chroniace przed promieniami słonecznymi , a w dodatku ślicznie wyglądające. Kupiłam je u optyka Fielmann u mnie w Łodzi, ale z tego co się orientuję mają salony też w innych miastach.

Odnośnik do komentarza

~orianna
Nie ma co iść w znane marki, bo to tylko powoduje że okulary są drogie. Lepiej wybrac tańsza markę a lepszej jakości.

dokładnie marka, marką ale czy oni zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami słońca ? wydaje mi się że trzeba się chwilę zastanowić przed wyborem okularów przeciwsłoneczne. Niestety słońce coraz mocniejsze i bardziej szkodliwe ..

Odnośnik do komentarza

@Patka33 albo za markę, albo za wygląd, niestety, takie okulary nie są robione po to, żeby chronić oczy.
@Patka33 przede wszystkim nie szukać w sieciówkach. Ja swoje znalazłam przypadkiem, bo gdzieś się natknęłam na forum jak ktoś je polecał, poczytałam i faktycznie są takie, jak być powinny.

Odnośnik do komentarza

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi sposobami ochrony wzroku przez szkodliwym promieniowaniem. Przykładem takich rozwiązań może być chociażby Hyper LightWear. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.
Ada
Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

~Nidalka

dokładnie marka, marką ale czy oni zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwymi promieniami słońca ? wydaje mi się że trzeba się chwilę zastanowić przed wyborem okularów przeciwsłoneczne. Niestety słońce coraz mocniejsze i bardziej szkodliwe ..
Bardzo ważnym jest, aby okulary jakie wybierzemy dawały nam bezpieczeństwo dla oczu. Po to one są. W innej mierze wybiera się je jako dodatek. Pamietajmy,że ważniejszym jest ochrona naszego wzroku

Odnośnik do komentarza

~Patka33
@orianna dokładnie, tutaj często płaci się za samą markę, a nie za jakość...
@Nidalka tylko jak takie okulary wybrać?
Jak marka Zepter możemy polecić noszenie okularów Tesla HyperLight Optics jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i jak również dla uzyskania relaksującego efektu,oraz do ochrony przed światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

DoradcaZepter
Jak marka Zepter możemy polecić noszenie okularów Tesla HyperLight Optics jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i jak również dla uzyskania relaksującego efektu,oraz do ochrony przed światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Czyli okulary nie zniekształcają obrazu ? A jak z wytrzymałością oprawek ?

Odnośnik do komentarza

@doradcazepter a czy takie okulary są w 100% chroniące nasz wzrok ? No i czy jest ryzyko że ich właściwości po jakimś czasie się 'zetrą' ze szkieł ?
@DoradcaZepter zastanawiam się jeszcze, skoro chronią wzrok przed promieniowaniem z ekranów, a są przeciwsłoneczne, tzn że przed komputerem mamy siedzieć w ciemnych okularach ?

Odnośnik do komentarza

~viktor5

Czyli okulary nie zniekształcają obrazu ? A jak z wytrzymałością oprawek ?

Okulary nie zniekształcają obrazu, jedynie przekształcają rodzaje światła w bardziej korzystne dla Twoich oczu.
@Viktor5, oprawki wykonane są z solidnego materiału i z łatwościa dopasują się do Twojej twarzy

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

~Elaisa
@doradcazepter a czy takie okulary są w 100% chroniące nasz wzrok ? No i czy jest ryzyko że ich właściwości po jakimś czasie się 'zetrą' ze szkieł ?
@DoradcaZepter zastanawiam się jeszcze, skoro chronią wzrok przed promieniowaniem z ekranów, a są przeciwsłoneczne, tzn że przed komputerem mamy siedzieć w ciemnych okularach ?

Elaisa, okulary Tesla Hyperlight Eyewear od Zepter zapewniają oczom bardziej komfortowe widzenie. Posiadają 8 powłok ioncoat oraz powłoki olejofobowe oraz hydrofobowe dla jak największej trwałości. Noszenie okularów przy ostrym świetle słonecznym, jak i przy pracy sprawi uczucie ulgi dla oczu, a co za tym idzie dla całego oragnizmu.
@Elaisa, okulary Tesla Hyperlight Eyewear nie mają czarnych szkieł jak większość okularów przeciwsłonecznych, ale używane jako ich zamiennik posłużą również do pracy przy ekranach. Zachęcam do zapoznania się https://shop.zepter.com.pl/special-pages/search?searchtag=Tesla%20Hyperlight%20Eyewear

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

DoradcaZepter
Bardzo ważnym jest, aby okulary jakie wybierzemy dawały nam bezpieczeństwo dla oczu. Po to one są. W innej mierze wybiera się je jako dodatek. Pamietajmy,że ważniejszym jest ochrona naszego wzroku

Co racja to racja, oczy są bardzo narażone jak nie przez słońce, to przez ciągłe siedzenie przed telewizorem, laptopem czy nawet telefonem. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem dobrych okularów. Czy macie gdzieś sklep stacjonarny aby je przymierzyć ?

Odnośnik do komentarza

DoradcaZepter

Elaisa, okulary Tesla Hyperlight Eyewear od Zepter zapewniają oczom bardziej komfortowe widzenie. Posiadają 8 powłok ioncoat oraz powłoki olejofobowe oraz hydrofobowe dla jak największej trwałości. Noszenie okularów przy ostrym świetle słonecznym, jak i przy pracy sprawi uczucie ulgi dla oczu, a co za tym idzie dla całego oragnizmu.

A czy w przypadku tych okularów, nie ma ryzyka zmiany kolorów, gdy pracujemy przy komputerze? Dla grafików/architektów jest to dosyć istotna kwestia..

DoradcaZepter
Elaisa, okulary Tesla Hyperlight Eyewear nie mają czarnych szkieł jak większość okularów przeciwsłonecznych, ale używane jako ich zamiennik posłużą również do pracy przy ekranach. Zachęcam do zapoznania się https://shop.zepter.com.pl/special-pages/search?searchtag=Tesla%20Hyperlight%20Eyewear

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

A czy używając tych okularów jesteśmy w stanie sprawić że nasza wydajność pracy się zwiększy ?

Odnośnik do komentarza

~nidalka

Co racja to racja, oczy są bardzo narażone jak nie przez słońce, to przez ciągłe siedzenie przed telewizorem, laptopem czy nawet telefonem. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem dobrych okularów. Czy macie gdzieś sklep stacjonarny aby je przymierzyć ?
Zapraszam do strony Zepter,aby odnaleźć miasto i adres biura obsługi klienta http://www.zepter.pl/TreeMenu/How-to-Buy.aspx#zepter_shops .
~Elaisa

A czy w przypadku tych okularów, nie ma ryzyka zmiany kolorów, gdy pracujemy przy komputerze? Dla grafików/architektów jest to dosyć istotna kwestia..

Okulary Hyperlight Eyewaer Zepter nie zmieniają barw jakie widzimy, jedynie blokują dostarczane do oczu fale promieniowania. Pracując przy komputerze w takich okularach odczujesz ulgę i komfort,a Twoje widzenie będzie lepsze,bardziej szczegółowe. okulary są szczególnie polecane, np grafikom
~Elaisa

A czy używając tych okularów jesteśmy w stanie sprawić że nasza wydajność pracy się zwiększy ?
Zdecydowanie tak, działanie okularów Hyperlight Eyewear Zepter wpływa korzystanie na cały organizm, ponieważ redukujemy dzięki soczewką i powłoką bodźce dostarczane oczom oraz wywoływane przez nie napięcie,ulgę odczuwa cały organizm. Poprawia się refleks, wydajność, oraz następuje poprawa procesów decyzyjnych.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

~Miller
@DoradcaZepter gdzie można kupić okulary?
@DoradcaZepter czy można je gdzieś ''przetestować''?

Witaj,zapraszam Cię do strony sklepu https://shop.zepter.com.pl/zepter/zgmovq7nj1 . OKULARY TESLA HYPERLIGHT EYEWEAR są w klasycznym kształcie i powinny pasować każdemu. W tym produkcie chodzi jednak o rodzaj ochrony jakie dają szkła.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

Polecam zaznajomienie się z wynikami badań fotometrycznych, z których wynika, że praktycznie każde okulary przeciwsłoneczne, nawet takie najtańsze za 20 zł z sieciówek, spełniają swoją rolę, czyli filtrują szkodliwe promieniowanie w zakresie do 400 nm. Zatem wybierając okulary przeciwsłoneczne warto skupić się na jakości wykonania oraz modnym fasonie. Osobiście gustuję w okularach marki PolarZONE z której mam okulary kocie oczy oraz klasyczne pilotki. Warto dopłacić troszkę do okularów z polaryzacją, gdyż znacząco podnoszą komfort widzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...