Skocz do zawartości
Forum

bóle głowy których nie da sie wytrzymać w


Rekomendowane odpowiedzi

witam
od paru dni mam okropne bóle głowy, potrafi ich byc nawet 6 w ciagu doby. Pojawiają sie najcześciej w nocy i dochodzi do ranka. trwają od 45 minut do 2 h. Nie da sie tego opisać co sie dzieje. Mam wrażenie ze nie wytrzymam, płacze, trzęsę sie, pocę, krzyczę, wale głową o ścianę. Nic mi nie pomaga. Nie jest to zwykły bol głowy, to jest raczej nie do opisania. Jest on tylko po jednej stronie, tak jakby za gałka oczną, na skroni, sama nie wiem. Nie wytrzymam następnej nocy, dzien w dzien to samo. Prosze o pomoc, co mam zrobic??? Czy to jest normalne? Przewlekle choruje na bolerioze i twardzine, miałam podejrzenia o neurobolerioze ale chyba została wykluczona, nie wiem :P.
Dziekuje i prosze o udzielenie jakich kolejek informacji bo szybciej tu umrę niz przetrzymam tak następne tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Przyczyny mogą być różne. Tętniak daje takie objawy , ale gdy pęknie. Ból jest wtedy umiejscowiony w potylicy. Kiedy piszesz ból jednostronny , nie do wytrzymania , to kojarzy mi się z migreną , ale czy masz mdłości , światłowstręt? Może neuralgia nerwu trójdzielnego , obejmuje również twarz, ale raczej nie trwa aż dwie godziny. A od czego są lekarze . Powinni Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...