Skocz do zawartości
Forum

Po operacji kręgozmyku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
W grudniu 2010 roku przeszłam operację kręgozmyku L5/S1 stopnia IV w Zakopanem. Lekarz na ostatniej kontroli w lipcu 2014r stwierdził, iż mogę wszystko (choć operacja była ostatnim dla mnie ratunkiem). A więc ja ciesząc się życiem, nie ograniczałam się w niczym, różne ćwiczenia do tego jeszcze doszło współżycie.. Mniej więcej od miesiąca miewam bóle, niekiedy jakby taki ucisk na nerwy, czasem poczuję go aż w lewej nodze. Czy możliwe by było, że kręgozmyk wrócił? Oczywiście nie chodzi mi o miejsce, które jest już zabezpieczone 2 prętami i 8 śrubami, ale czy możliwe by było, że pojawił się na kręgu wyższym.

Proszę o pomoc, bo już nie mogę spać po nocach przez różne myśli dlaczego, jak, kiedy..

monthly_2015_07/po-operacji-kregozmyku_3145.jpg

Odnośnik do komentarza

Szkoda ,że nie wstawiłaś zdjęcia po operacji ,bo faktycznie miałaś ten kręgozmyk przez duże K, ciekawa jestem czy to była wada od urodzenia czy po wypadku.
My tu jedynie możemy się domyślać ,ale nie wydaje mi się ,żeby to był problem następnego kręgozmyku ,może to być rwa kulszowa,
nie zaszkodzi zrobić rtg kręgosłupa,tak dla sprawdzenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość wrongbit

le poziomów miałaś robionych? Zrobili tobie repozycje? I najważniejsze pytanie jaki Lekarz Ciebie operował? Też mam kręgozmyk I stopnia i powoli się przymierzam do operacji, bo to raczej i tak nieuniknione. Jak chcesz to opisz swój przypadek na drkręgoslup tam znajdziesz duża kopalnie wiedzy i ludzi, którzy sporo przeszli z kręgosłupem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...