Skocz do zawartości
Forum

Co wpływa na koncentrację?


Rekomendowane odpowiedzi

magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu! Dba o układ krążenia, układ nerwowy. A jego niedobór może powodować ciągłe zmęczenie, senność, skurcze i wiele więcej. Niestety, takie są fakty.

Odnośnik do komentarza

Dużo cennych uwag
Bobrze wpływa na koncentrację : dobry ogólny stan zdrowia, dobry nastrój, zainteresowanie tematem; odpowiednie warunki zewnętrze: dla jednych cisza, dla innych muzyka itp
Na pewno upośledza koncentracje: niedoczynność tarczycy, niedobór witaminy D, witamin B, zaburzenia elektrolitowe, inne zaburzenia hormonalne; anemia, zmęczenie, depresja, przeciążenie pracą , niemiłe stosunki i stresy w pracy i w domu.....itd,

Odnośnik do komentarza

~Werar
w dużej mierze poprawia funkcje mózgu jak również wspiera pamięć i procesy mózgowe dlatego zawsze w okresie sesji na studiach sięgam po sprawdzone suplementy.

Potwierdzam, olej rybi jest naprawdę bardzo dobry, generalnie jednak ja staram się jak najmniej stosować tego typu elementów, no chyba, że muszę. Najważniejsze jest samemu sobie z tym radzić. Bo przyjdzie czas, że człowiek na wszystko zacznie brać jakieś wspomagacze i wbije sobie do głowy, że bez nich sobie kompletnie nie poradzi. Także przede wszystkim dbam o dobrą dietę, ruch na świeżym powietrzu, ćwiczenia i z moją koncentracją jest chyba wszystko w jak najlepszym porządku

Odnośnik do komentarza

potrzeba koncentracji wywołuje ją i zainteresowanie. Kofeina ma przeciwne opinie. Pomija się najważniejszy ruch, na zewnątrz, to naturalny sposób. Jedzenie ma mały wpływ, jednak ryby mają fosfor, Omega 3 i pobudzają tarczycę. Duży efekt dają rozmaryn, bazylia i szałwia. Witaminy B w odpowiedniej dawce, niektóre. Oczywiście wykluczenie anemii, niedocukrzenia, węglowodanów, niedotlenienia, zmęczenia itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Alexander

Od dłuższego czasu miałem ogromne problemy w pracy spowodowane brakiem koncentracji, co przełożyło się oczywiście na moją efektywność. Spadek mojej koncentracji był mocno związany ze stresem należy to kontrolować jeśli sytuacja się powtarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...