Skocz do zawartości
Forum

Tanie biustonosze


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

dobry stanik nie znaczy drogi stanik. Można kupić dobry biustonosz w nie chińskim sklepie w okolicach do 50 zł i nie trzeba płacić za metkę, której i tak nikt nie zobaczy. A takich spodni jak mi się podobają nie znajdę w normalnym sklepie za 40 zł.Ale każdy ma swoje zdanie. Tylko skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza

dla ciebie może nie widać róznicy ale dla nie widać. Ja osobiście wydaje kwoty w granicy 80-90 zł za staniki. I moim zdaniem róznica pomiędzy tymi za 40 zl a tymi za 980 zł jest znacząca. Po za tym w tych droższych firmach jest większa rozmiarówka i może dlatego część ludzi pomimo ceny tam kupuje

Odnośnik do komentarza

ja mam dość duży biust i na targu nie ma fajnych i dobrych biustonoszy, jeśli jest mój rozmiar to niestety ale wygląda to jak dla 80 letniej kobiety... dlatego między innymi kupuje w takich sklepach, do tego lubię produkty tych marek, po trzecie stać mnie na to, po czwarte wolę wydać mnie na ciuchy ale więcej na dobry stanik, który mi utrzyma piersi w ryzach

Odnośnik do komentarza

Ale głupoty wypisujecie. W przypadku biustonoszy przeważnie jakość idzie z wyższą ceną. Ale rozumiem, że możecie mieć inne zdanie, skoro kupujecie w Triumphie czy Esotiq. Też kiedyś byłam na tyle głupia i kupowałam biustonosze w Triumphie. Uwierzcie mi, jak będziecie miały naprawdę dobrze dopasowany stanik- obwód, miska, rodzaj do kształtu biustu, i będzie od pożądany, to zmienicie zdanie.
Piszecie o tym, że po praniu stanik się zniekształca, o czym to świadczy? O złej jakości materiałów. Ja ze swojej strony mogę polecić marki takie jak Freya, Panache czy Ewa Michalak. Nie są one tanie, ale idzie na ebayu czy allegro do 100zł wyhaczyć naprawdę ładny, porządny stanik. Często z tych firm staniki są po 50-70zł, kiedy np. jakaś pani chce się go pozbyć, bo źle dobrała rozmiar, tylko trzeba dobrze poszukać.
I dla Ciebie achaa, polecam najpierw zakupić porządny stanik, a później się wypowiadać do do ceny czy jakości.
Ostatnio mam większość z Panache, bo podobają mi się modele, prane one były dziesiątki razy, często chodzone, a wyglądają niemalże jak nówki, obwody się praktycznie w ogóle nie rozciągają. Mam rozmiar 70F-FF, koleżanka kupuje u nich 65G-H.
Ja jestem zdania, że na stanikach, butach i kosmetykach nie powinno się oszczędzać, bo po złej jakości tych rzeczy, odezwie się później kręgosłup, postawa, żylaki, brzydki biust, czy stan skóry. I w przypadku braku funduszy, wolę kupić jeden stanik za 100zł niż trzy za 30zł czy trzynastą parę spodni. Ale do tego trzeba dojrzeć.

Odnośnik do komentarza

hej, u mnie różnie to bywało, nawet jak kupiłam jakis drogi, to po paru praniach okazywał sie bubel, ostatnio udało mi się dostać w sklepiku w Łodzi (ale nie ejst to jakiś super Triumph czy coś, tylko mały osiedlowy sklepik, w którym sprzedaje starsza Pani, bardzo miła:) kupiłam stanik "borgotkę" czy "bordotkę"? , super się trzyma, dobrze nosi i kosztował 40zł. Miałam tez kilka takich które kupiłam na ryneczku bez przymierzania, na oko i okazywały sie nie do chodzenia. A były tez takie które kosztowały 20zł i sa okej.Ale większość ryneczkowych dla mnie odpada...ja mam dosyć"szeroki rozstaw:P" i nieduże piersi, a pod biustem 75, u mnie własnie dobrze te bordotki czy borgotki sie sprawdzaja, a i jeszcze 2 razy zakupiłam staniki w tym dużym tesco, który ma dził odziezowy, często tam sie spotyka, ze sa 2 w cenie 1 go. Kupiłam wtedy takie bawełniane z drutem, ale bez usztywnianej miski, też sa super!

Odnośnik do komentarza

Ja wolę raczej wydać trochę więcej na bieliznę i mieć pewność, że jest ona dobrej jakości i nie rozleci mi się po kilku miesiącach, a jednocześnie będzie się ładnie prezentować. Można jednak trochę zaoszczędzić, kupując bieliznę w internetowych outletach. Dosyć często widuję tam oferty polskich i zagranicznych firm i komplet: stanik plus figi można kupić już za około 50zł. Aktualnie mają tam chyba tylko koszulki i majtki, ale warto zajrzeć od czasu do czasu, bo takie promocje pojawiają się dosyć często.

Odnośnik do komentarza

Ja przez internet kupuję staniki już od paru lat i uwierzcie da się kupić stanik w dobrym rozmiarze przez internet. Jak? A np. tak, że można kupić 2-3 sąsiednie rozmiary i zostawić ten, który jest ok, resztę odesłać, koszt odesłania staników ok 6-7zł list polecony, więc nie majątek. Ja doszłam do takiej wprawy, że w 99%trafiam w mój rozmiar i fason kupując przez internet, wystarczy się orientować w jakim kroju komu jest najlepiej i sprawdzić wymiary biustonosza.

Wszystkie piszecie, że nie opłaca się kupować droższych staników, bo płaci się za metkę, ale jeśli kupujecie w Triumphie to właśnie tak jest. Triumph jest dla Polek nie wiadomo jak ekskluzywną marką, a kobieta, który miała chociaż jeden porządny stanik wie, że jest to jeden syf i masakra. Nigdy was nie zdziwiło to, że panie w Triumphie wciskają różne rozmiary stanika? Wchodzisz, z 75B biust ci się wylewa, pani w triumphie da 80B, ja się pytam jakim cudem? Jakim cudem baba daje mi 80w obwodzie skoro biust mi wyłazi przodem?

Popytajcie się swoich koleżanek jakie noszą rozmiary staników i zastanawiajcie się jakim cudem koleżanka, która waży 30kg więcej nosi taki sam rozmiar jak ja-szczupłej dziewczyny albo jakim cudem kobieta z dużym biustem ma o jeden rozmiar miseczki więcej niż kobieta z naprawdę małym biustem. To jest polityka Triumpha i wszystkich sklepów Triumphopodobnych.
One twierdzą, że najbardziej powszechny rozmiar to 75B, a tak naprawdę badania dowodzą, że najbardziej rozpowszechniony rozmiar to 65-70 F/G, tak są takie rozmiary jak G, są nawet takie rozmiary jak H czy K, istnieją obwody takie jak 60, ja rozumiem, że możecie o tym nie wiedzieć skoro wszystkie nosicie 75-85 A/B/C.

Największy błąd jaki popełniają młode dziewczyny to myślą, że stanik ma trzymać się na ramiączkach.
G... prawda, ponad 80% ciężaru biustu utrzymuje się w obwodzie, w dobrze dopasowanym obwodzie. Więc jeśli szczupła dziewczyna z dorodnym biustem nosi 85D, bo to największy rozmiar miski jaki znalazła, to nie ma prawa stanik się dobrze trzymać, po tym zaczynają się problemy z kręgosłupem itp.

Zróbcie takie małej doświadczenie, ściągnijcie ramiączka z waszym super mega świetnych tanich bazarowych staników i zobaczcie czy stanik się trzyma i czy piersi się z niego nie wylewają.
Poza tym zmierzcie się w klatce piersiowej w miarę ścisło i zastanawiajcie się dlaczego mając pod biustem 67cm noszę rozmiar 85.

Taka zagadka dla was! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję nie oszczędzać na staniku....
Jakiś czas temu obkupiłam się w sieciowym sklepie. Bielizna owszem ładna, do tego dużo dziwnych rozmiarów. Zawsze miałam problem, bo noszę rozmiar 70DD , a w większości sklepów z bielizną nie dają takich. Oczywiście staniki po miesiącu nadają się do wyrzucenia. Najbardziej polecam firmę Victoria's Secret - jest dość droga, ale staniki są rewelacyjne.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

Nigdy w życiu nie kupiłabym biustonosza na rynku, przecież te chińskie badziewia deformują piersi! Dziewczyny, lepiej trochę odłożyć i kupić lepszy stanik, nie mówię, że taki bardzo drogi, ale można nawet za 5 dych dostać biustonosz polskiej produkcji!! Ja osobiście lubię firmę Kinga, Ava i Gaia, wzory są piękne i modne.

Odnośnik do komentarza

co jak co ale na biustonoszach nie warto oszczędzać bo oszczędzamy na własnym zdrowiu. Cena biustonosza uzależniona jest od miejsca gdzie się kupuje w salonie dobry biustonosz kosztuje w granicach 120 zł, a ten sam można dostać w sklepie internetowym w granicach 80 zł. Jak widać różnica znaczna. Ja kupuję biustonosze marki Ava i jestem mega zadowolona. Dobrałam sobie odpowiedni rozmiar i teraz śmiało mogę kupować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...