Skocz do zawartości
Forum

Małe piersi u 20-letniej kobiety


Gość la...ia

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry. mam pewien problem z moimi piersiami bo mam 20lat 171cm wzrostu i waże 52/4 kg (dużo jem a nie tyję) i mam piersi małe ledwie się mieszczą w miseczce A. co mam zrobić żeby były większe ? słyszałam ze piersi rosną do 20-ego roku życia... czy to prawda ? trochę sie nie pokoje że już zawsze takie mileńkie będą . niedługo wakacje i jedziemy z przyjaciółmi na tydzień nad morze i wstydzę sie pokazać bo na wet w bikini które ma push up to nie za ładnie to wygląda ;( pomóżcie prosze

Odnośnik do komentarza

To prawda piersi mogą rosnąć w okresie dojrzewania, jednak w wieku 20 lat - tego juz nie jestem pewna... zacznijmy od tego ze piersi są uwarunkowane genetycznie, jesli Twoja mama babcia czuy siostra maja male piersi jest duze prawdopodobienstwo ze Ty rowniez bedziesz miala male, poza tym piersi to tluszczyk, nienaturalna jest szczupla kobieta z duzym biustem, jesli uda Ci sie troche przytyc piersi tez na pewno urosna bow tej chwili wage masz jeszcze w normie ale jestes na granicy niedowagi dlatego jesli chcialabys przytyc a nie m ozesz warto by bylo wykonac badania hormonalne czy nie masz np nadczynnosci tarczycy, dlatego zrob te badania i zastanow sie czy nieduze piersi to nie Twoj urok ( jesli w Twojej rodzinie sa kobiety z malym biustem)

Odnośnik do komentarza
Gość bella_ragazza

Ja tez mam ten sam problem! a mam juz te swoje 24 l...i wciaz mam male piersi, chociaz mam bardzo zgrabne dlugie nogi;-)Cos za cos, hehe;-) Nie przejmuj sie, a znajdz inne swoje atuty i chlopak cie zaakceptuje taka jaka jestes, jesli sama siebie zaakceptujesz.

Odnośnik do komentarza

Czy małe piersi w wieku 24 lat mogły się nie rozwinąć z powodu choroby?
Mam bardzo dziwną figurę,jeszcze u żadnej dziewczyny takiej nie widziałam.
Szerokie biodra,szczupłe nogi ( co stanowi dużą dysproporcję i śmiesznie wygląda),do tego naprawdę małe piersi to problemy z hormonami?

Odnośnik do komentarza

Rozmiar i wygląd piersi w dużej mierze jest uwarunkowany genetycznie. W Twoim wieku prawdopodobnie piersi nie ulegną już znaczącej zmianie.

Biorąc pod uwagę Twój wzrost oraz wagę - wnioskuję, że jesteś bardzo szczupłą osobą. Duże piersi nie koniecznie pasowałyby do Twojej sylwetki. Jednym z naturalnych sposobów na powiększenie rozmiaru piersi jest przybranie na wadze. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną - przybranie na wadze około 5 kg może powiększyć biust o jeden rozmiar. Możesz również sięgnąć po biustonosze ze specjalnymi wkładkami, dzięki którym uzyskasz efekt "pełniejszych" piersi.

Dodam, że wiele kobiet ma problem z akceptacją wyglądu własnych piersi ;) - bez względu na ich rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Gość dużamałe

moim życiowym dramatem są małe piersi, mam 24 lata, 172 wzrostu i wagę 70kg..jestem jak to ładnie się mówi, przy kości...lubię siebie, swoje krągłe uda, ale moje piersi są tragiczne,..przez nie czuję się strasznie niepewnie, a gdy chodzi o seks to już w ogóle, mojemu pierwszemu chłopakowi to nie przeszkadzało, ale nie układało nam się w wielu sprawach i się rozstaliśmy, ale kolejnych dwóch..koszmar..widziałam, że oglądają się za bardziej cytcatymi i chociaż zapewniali że moje są ok, to jeden od razu zasugerował, że mam problem z hormonami i powinnam iść do lekarza, a drugi pytał się jak wcześnie zaczęłam współżyć, bo to mogło mieć wpływ na moje piersi...rozumiecie to? weźcie też fakt pod uwagę że tłumaczyłam im że się wstydzę swoich małych piersi i wynika to z "ubogiego" bagażu genetycznego, bo rzeczywiście kobiety ze strony mojego ojca mają małe piersi...ale moje to już katastrofa...a teraz jestem sama, a moi byli, mają dziewczyny z "dużym" bagażem genetycznym...czuję się strasznie źle z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Jak wiadomo kazda kobieta szuka w sobie czegos co jej nie pasuje i chce to zmienic, fakt małe piersi mogą być dla ciebie problemem i sama ze soba mozesz czuc sie gorzej tak jak facet który tez miałby cos małego ;) ale powiem ci ze to troche bez sensu szukac problemu z powodu tego ze faceci beda robic z tego powodu problemy, poniewaz jesli spodobasz sie jakiemus i bedzie na tyle dojrzały i na tyle zakochamy ze cie zaakceptuje to twoje małe piersi nie beda problemem, bo byłby egoistą zostawiając cie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

ja mam 19 lat i też mam maleńkie piersi :P nawet stanik o rozmiarze A u góry mi odstaje, bo moje cycki dobrze go nie wypełniają.

nie przejmuj się! małe cycki = się wygoda :D ja się z tym pogodziłam. moja siostra również ma malutkie, ale nigdy nie narzekała na rozmiar... i znalazła faceta, który ją akceptuje.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że gości którzy rzucają jakieś aluzje o badaniach hormonalnych powinno się po prostu mówiąc brzydko olać. Jeśli dla faceta najważniejsze są piersi i nie ma świadomości, że to nie zależy od nas samych, to droga wolna, niech się umawiają z takimi wielkimi biustami ;)
Na szczęście jest też sporo facetów, którzy po prostu lubią małe piersi. Poza tym wydaje mim się, że jednak duże sprawiają więcej problemów - bóle kręgosłupa itp.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Moim problemem jak pewnie wielu z Was są piersi, a raczej prawie ich brak. Niewiele co trochę odstają od klatki. Problem w tym, że mam już 20lat.
Tłuszcz odkładał mi się na biodrach, pośladkach czy brzuchu.
Istotne jednak jest to, że pierwszą miesiączkę dostałam mając 15lat, czyli późno, a do tego do dziś nieregularnie. Mam też anemię, ale nie taka straszna.
Oprócz tego mam problemy z jelitami od 18 roku życia, 3 operacje za sobą i przy każdym razie chudłam 7-10kg (wzrost 165cm i moja zwykła waga to 56kg).
W rodzinie jestem pierwszym takim przypadkiem.
Podałam chyba wszystkie istotne informacje.
Chciałabym wiedzieć, czy moje piersi urosną, tylko później? Czy tak sie zdarza?
Do kogo się udać, by dowiedzieć się przyczyny?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 14 lat. Jakoś z pół roku temu wyczułem sobie niewielkiego pojedynczego guzka na środku szyi z tyłu głowy po lewej stronie. Tak jak by go nie można było przesunąć. Ma około 1cm. Nie boli. Nie czuć go wcale. Nawet gdy dotykam. Znajduje się mniej więcej tam gdzie węzły chłonne powierzchniowe tylno-boczne. Przez ten czas raczej nie urósł albo o baaardzo niewiele (różnica niewyczuwalna) więc nie wiem. Czy to węzeł? Idę z tym do lekarza ale wcześniej wole poznać czyjeś zdanie.

Odnośnik do komentarza

Tahir
Witam. Mam 14 lat. Jakoś z pół roku temu wyczułem sobie niewielkiego pojedynczego guzka na środku szyi z tyłu głowy po lewej stronie. Tak jak by go nie można było przesunąć. Ma około 1cm. Nie boli. Nie czuć go wcale. Nawet gdy dotykam. Znajduje się mniej więcej tam gdzie węzły chłonne powierzchniowe tylno-boczne. Przez ten czas raczej nie urósł albo o baaardzo niewiele (różnica niewyczuwalna) więc nie wiem. Czy to węzeł? Idę z tym do lekarza ale wcześniej wole poznać czyjeś zdanie.

Lepiej nie zgadywać tylko od razu wybrać się na wizytę do lekarza ;), który musi obejrzeć zmianę. Oczywiście też nie ma sensu martwić się na zapas. Myślę, że to nie jest nic poważnego, ale niech zmianę oceni specjalista.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...