Forum Uroda

Naturalne Kosmetyki.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mamatomaszka1

~mamatomaszka1

Ja od dłuższego czasu używam kosmetyków naturalny. Wcześniej podkład nakładałam pędzlem lub paluszkami. Teraz zdecydowałam się na gąbkę do podkładu z eshopannabelle. Jestem bardzo zadowolona bo skóra wygląda nieskazitelnie.

~Tamara331

~Tamara331

Są najlepszym rozwiązaniem dla naszej skóry. Z mojej strony jak masz tatuaż to też polecam tego typu kosmetyki, jak np Tattoo Butter Loveink. naturalne masło, a właściwie mieszanina maseł shea, migdałowego, sama zresztą zobacz https://loveink.pl/kategoria/wszystkie

Beatka.Z

Beatka.Z

Odkąd 2 lata temu koleżanka poleciła mi kosmetyki naturalne ani razu nie skorzystałam z drogeryjnych, ani aptecznych. Wcześniej miałam ciągle problemy z podrażnieniami, a stosując kosmetyki o naturalnym składzie całkowicie pozbyłam się tego problemu. Szczerze polecam!

255708 beatka-z Mężczyzna, 28 lat, Opole
trzepotka

trzepotka

też od jakiegoś czasu zaczęłam nakładać na siebie tylko naturalne kosmetyki to zaczeła mi się cera i włosy poprawiać. ma to sens.

255713 trzepotka Kobieta, 30 lat, Darłowo
miafora

miafora

Korzystam z różnych przepisów i staram się robić sama kosmetyki. Na razie dość proste jak peelingi kawowe i cukrowe. Ostatnio też zrobiłam dezodorant w kremie, a niebawem zabieram się za pierwsze mydło :)

255739 miafora Kobieta, 24 lata, Toruń
~Werka17

~Werka17

Mój facet używa kosmetyków do pielęgnacji Masveri . Mają one bardzo fajny skład i są ogólno dostępne w Rossmann.

gloriaa

gloriaa

Mogę polecić, bo używam od kilku miesięcy - pasta do zębów z ksylitolem, bez fluoru. Coraz więcej w sklepach takich produktów (ja kupuję w internecie i w mniejszych drogeriach, ale raczej nie sieciowych), więc jest z czego wybierać. Ta konkretna pasta ma też w składzie ekstrakt z rozmarynu, więc dość dobrze odświeża oddech i ma przyjemny, ziołowy smak.

179991 gloriaa Kobieta, 29 lat, Warszawa
fikus22

fikus22

Najlepiej udać się na jakieś targi kosmetyków naturalnych, by się zorientować jak wygląda rynek. W dużych miastach są co jakiś czas organizowane.

255791 fikus22 Kobieta, 25 lat, Michalinów