Skocz do zawartości
Forum

Naturalne Kosmetyki.


Gość Zdrowie Młodzieniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamatomaszka1

Ja od dłuższego czasu używam kosmetyków naturalny. Wcześniej podkład nakładałam pędzlem lub paluszkami. Teraz zdecydowałam się na gąbkę do podkładu z eshopannabelle. Jestem bardzo zadowolona bo skóra wygląda nieskazitelnie.

Odnośnik do komentarza

Mogę polecić, bo używam od kilku miesięcy - pasta do zębów z ksylitolem, bez fluoru. Coraz więcej w sklepach takich produktów (ja kupuję w internecie i w mniejszych drogeriach, ale raczej nie sieciowych), więc jest z czego wybierać. Ta konkretna pasta ma też w składzie ekstrakt z rozmarynu, więc dość dobrze odświeża oddech i ma przyjemny, ziołowy smak.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze są te wykonywane samodzielnie, zerknij sobie na stronę:
https://danlab.pl/nasze-produkty/szklo-laboratoryjne-i-drobny-asortyment-laboratoryjny/eksykatory-szklane-i-akcesoria

Znajdziesz tam wyposażenie do domowego laboratorium. Jest to zwykle jednorazowy wydatek ( no chyba, ze zbije się Wam jakaś zlewka ale jest to potem kwestia kilku złotych). Polecam kupić przede wszystkim wagę, termometr.

W sieci jest wiele sklepów z pólproduktami kosmetycznymi takimi jak ecospa czy mazidła. Na ich stronach są również przykładowe przepisy.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najlepsze są kosmetyki, które mają naturalny skład. Dlatego mnie najbardziej zainteresowały ostatnio kosmetyki cannabigold , które są produktami konopnymi. Które ponoć doskonale sobie radzą z takimi problemami skórnymi, jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, czy łuszczycą.  Myślę, że takie produkty warto byłoby zakupić.

Odnośnik do komentarza

U mnie naturalne kosmetyki są na porządku dziennym w związku z moją problematyczną cerą. Moi faworyci to iUNIK - serum do twarzy, żele do mycia i kremy pod oczy, a także Pyunkang yul jeśli mowa o nawilżeniu. Z tej marki mam nawet szampon do włosów i wszystko jest naprawdę super!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...