Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Toruniu tania depilacja laserowa?


czechowska

Rekomendowane odpowiedzi

pomyślo własnym depilatorze, sama zaczełam chodzić na zabiegi ale dałam sobie spokój, jakoś brakowało mi systematycznosci, zapominałam się zapisac i tak jakoś wycodizło to w kratkę, jak kupilam własny depilator to jakoś łatwiej mi się zmobilizować do tego zeby regularnie ię depilowac, apka przypominajka w telefonie też świetni edziała

Odnośnik do komentarza

Polecam tu: http://www.estetiqo.pl/, mają dofinansowane, więc ceny są dużo niższe (np. łydki zamiast 450 zł kosztują 199 zł ?, w pakiecie zabiegi są tańsze). A efekty są WOW, bo laser jakiś innowacyjny, amerykański, z trzema głowicami diodowymi – ja tam się jakoś dobrze nie znam, ale poczytałam trochę i widzę, że warto. Jestem po czterech zabiegach na nogi i praktycznie wszystkie włosy zniknęły.

Odnośnik do komentarza

Witam, nie polecam salonu Endorfina w Toruniu przy ul. Suleckiego. Rok temu zdecydowałam się na depilację do skutku 3 partii (pachy, bikini oraz łydki) po 6 raz każda. Depilacja nie przyniosła efektu. Po roku wróciłam do salonu pokazać jaki jest efekt albo brak efektu. Tyle ile było owłosienia przed zabiegami tyle samo po zabiegach w tym salonie. Nie wiem czy to wina lasera , w każdym bądź razie  właścicielka nic nie gwarantuje, najlepiej zgonić na hormony. Szkoda czasu i pieniędzy. Obsługa na plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...