Skocz do zawartości
Forum

Odrastanie wyrwanych włosów u dziecka


Gość valar02

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Włosy odrosną,nie przejmuj się.Moja córka miała taki sam wypadek,miała pół głowy bez włosów.Przez rok chodziła w dobieranym żeby zasłonić,ale wszystko pięknie odrosło.Ja smarowłlam jej vichy ampułkami,ale może Twoja jest za malutka.
I nie ma co się osądzac ,dziewczynki chcą pomagac w kuchni a człowiekowi nie przyjdzie do głowy że coś takiego może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza

Hej mojej córce odrosły szybciutko .Tak że bez stresu ,wszystko będzie ok .Najważniejsze żeby nie straszyć dziecka i nie stresować ,mi się chciało ryczeć za każdym razem jak czesałam młodą ale nie wspominałam jej o tym .Czas jak zawsze czas leczy rany .A wiadomo że i tak minie :) tak że głowa do góry , i masa spinek i wymyślnych fryzur żeby załonić.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Załamana150519

Mojej córci przydarzyło się to 3 miesiące temu. Spory kawałek na czubku głowy. MASAKRA, nie wybaczę sobie tego do śmierci. Część wyrwanego miejsca faktycznie szybko zarasta, ale są też całkiem łyse. Smaruje jej naparem z kozeradki, bo ma 3 lata. Jestem załamana bo boję się, że jej nie odrosną

Odnośnik do komentarza

Robiłam córce torcik i pochyliła się nad miską... córka ma 6 lat a ja płacze cały dzień nie mogę sobie darować swojej głupoty . Czas korona wirusa wiec zaden lekarz niechcial mnie przyjąć.  Córka ma spory placek wyrwany  na środku głowy taki na 7 cm skóra jest w kilku miejscach zaczerwieniona boję się że jej nie odrosną ranka jest w niektórych miejscach podbiegnieta krwią . Czy tak było u innych nieszczesnikow bo mam wrażenie że jak opisywaliscie swoje rany że wyglądały jak ogólnie maszynka . Dodam że córka kochała swoje włosy... teraz się ich wstydzi proszę powiedzcie jak długo może to trwać i gdzie się udać po pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...