Forum Uroda

Jak pozbyć się cellulitu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Maggie_867

Maggie_867

Masaże, ćwiczenia, utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu i regularne peelingi powinny pomóc.

182816 maggie-867 Kobieta, 30 lat, Mikołów
Dagmara.B

Dagmara.B

Hej spróbuj sobie jakiś peelingów naturalnych np: peeling kawowy. Dobrze jest też ćwiczyć i postarać się trochę oczyścić organizm z toksyn + tutaj masz fajne porady na temat zdrowego odżywiania się i nie tylko :)

image

--

Tekst linka

185300 dagmara-b Kobieta, 33 lata, Kraków
~anka_tar

~anka_tar

a czy oprócz diety i ćwiczeń polecacie może jakieś zabiegi? Chodzi mi głównie o takie, z których mozna skorzystac w Warszawie :)

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

Cellulit nie tworzy nam się z dnia na dzień, więc niemożliwością jest jego szybkie pozbycie się. Przede wszystkim proszę zacząć od zbilansowanej diety, dużej ilości wody mineralnej (nie źródlanej), systematycznej aktywności ruchowej. Takie kompleksowe działanie można oczywiście połączyć z zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Podstawą jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą, podczas której dokładnie zostanie oceniony stopień problemu oraz dobrany odpowiedni zabieg. Polecam zabieg Liposhock (połączenie fali ultradźwiękowej i akustycznej), Maximus (fale radiowe), bańkę chińską, dermomasaż czy endermologię. Zabiegi wykonuje się w serii w określonym odstępie czasowym. Oczywiście nie jesteśmy w stanie w 100% pozbyć się cellulitu, natomiast w dużej mierze możemy go zredukować. Powodzenia!

Pozdrawiam :)

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław
stapka18

stapka18

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najskuteczniejsze są zabiegi. Endermologia, karboksyterapia, vela shape... do wyboru do koloru. Balsamy to ściema :)

182779 stapka18 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~anka_tar

~anka_tar

stapka18
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najskuteczniejsze są zabiegi. Endermologia, karboksyterapia, vela shape... do wyboru do koloru. Balsamy to ściema :)

A próbowałaś może jakiś zabiegów przy użyciu fal akustycznych?

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~anka_tar
stapka18

A próbowałaś może jakiś zabiegów przy użyciu fal akustycznych?

Ja pracuję na urządzeniu, które wykorzystuje falę akustyczną. Świetnie sprawdza się przy zbitym cellulicie w III i IV stadium, gdzie mamy do czynienia z mikro i makroguzami :)

Pozdrawiam.

~anka_tar

~anka_tar

a co to za urzadzenie? :) ja patrzyłam na różne zabiegi dostępne w Warszawie i na razie moja uwagę przykuło Swiss CellVibe, czy któraś z Pań może miała z tym do czynienia?

~Soso

~Soso

Zastanawiam się nad wypróbowaniem LPG Alliance, do którego chodzę. Słyszeliście o takim zabiegu?

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~anka_tar
a co to za urzadzenie? :) ja patrzyłam na różne zabiegi dostępne w Warszawie i na razie moja uwagę przykuło Swiss CellVibe, czy któraś z Pań może miała z tym do czynienia?

Urządzenie to Liposhock- wykorzystuje dwie technologię- falę akustyczną ShockWave i ultradźwiękową UltraSound. Dużo osób chwali również samą falę akustyczną STORZ'A :)

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~anka_tar
Mi właśnie z urządzeń z wykorzystaniem drgań akustycznych polecano Swiss CellVibe i chyba wypróbuje tych zabiegów bo do lata coraz mniej czasu :
D

Jak będziesz już po zabiegach- podziel się wrażeniami :)

~Perfekcyjna111

~Perfekcyjna111

Ja walczyłam bardzo długo z cellulitem, aż w końcu znalazłam Klinikę Dr Legrand. Po konsultacją z kosmetologiem, który bardzo dokładnie wytłumaczył mi co się dzieje z moim ciałem i zaproponował zabieg VelaShape III. Od razu postanowiłam go wypróbować. Po zabiegu od razu zauważyłam, że moja skóra jest jędrna i gładka. Byłam zachwycona, dlatego kupiłam cały pakiet zabiegów, a w prezencie otrzymałam darmowy trening osobisty z trenerem. Po 2 zabiegach zauważyłam znaczną zmianę rozmiaru mojej nogi, zmniejszyła się o jakieś 4 cm. Na zabieg zapisały się już moje koleżanki, też postanowiły zadbać o swoją skórę na lato.

image

~anka_tar

~anka_tar

Marta - został mi ostatni zabieg do zakończenia całej kuracji, ale myślę, że już mogę zdać Ci relację :) Po pierwsze jedna seria jest bardzo krótka bo tylko 30 minut, zabiegi nie są jakoś bolesne, aczkolwiek czuć lekki dyskomfort. Cała kuracja składa się z 8 serii, ja jestem po 7 i uzyskałam już w sumie finalne rezultaty, czyli redukcja cellulitu, jędrniejsza skóra i zmniejszony obwód ud :) Ja zabiegi robiłam w Warszawie, u dr Szczyta i z czystym sumieniem mogę polecić, miła przyjemna atmosfera, a przy dwóch zabiegach w tygodniu, w miesiąc można skończyć całą kurację :)

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~anka_tar
Marta - został mi ostatni zabieg do zakończenia całej kuracji, ale myślę, że już mogę zdać Ci relację :) Po pierwsze jedna seria jest bardzo krótka bo tylko 30 minut, zabiegi nie są jakoś bolesne, aczkolwiek czuć lekki dyskomfort. Cała kuracja składa się z 8 serii, ja jestem po 7 i uzyskałam już w sumie finalne rezultaty, czyli redukcja cellulitu, jędrniejsza skóra i zmniejszony obwód ud :) Ja zabiegi robiłam w Warszawie, u dr Szczyta i z czystym sumieniem mogę polecić, miła przyjemna atmosfera, a przy dwóch zabiegach w tygodniu, w miesiąc można skończyć całą kurację :)

Super :) A możesz napisać ile cm zeszło z ud po zabiegach? Ja zawsze lubię robić zdjęcia przed i po serii zabiegów, bo wtedy najlepiej widać efekty :):)

Pozdrawiam

~anka_tar

~anka_tar

po całej kuracji Swiss CellVibe zeszło mi 2 cm z ud :)) Niestety zdjęcia "przed" nie mam, ale obecne efekty na pewno nie raz sfotografuję :)

~kejtiiii

~kejtiiii

Aniu, a jaki jest mniej więcej koszt takiego zabiegu Swiss CellVibe?
Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi zaczęłam się zastanawiać sama nad taka kuracja, ale nie bardzo mogłam znaleźć wlasnie ceny takich zabiegow

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

~anka_tar
po całej kuracji Swiss CellVibe zeszło mi 2 cm z ud :)) Niestety zdjęcia "przed" nie mam, ale obecne efekty na pewno nie raz sfotografuję :)

W mojej ocenie 2cm to dobry wynik:) Połączyłaś zabiegi z jakąś aktywnością i odpowiednim odżywianiem?

katarzyna899

katarzyna899

Ćwiczenia (pilates i trening siłowy), masaże i wcieranie oleju kokosowego w miejsca z cellulitem :)

188417 katarzyna899 Kobieta, 28 lat, Warszawa
~anka_tar

~anka_tar

z aktywnością to u mnie średnio, staram się więcej chodzić niż jeździć ale na siłownię nie chodziłam. Jeśli chodzi o dietę to, standardowo - piję więcej wody i wyrzekłam się fastfoodów, ale żadnych restrykcyjnych to nie, resztę już zrobił za mnie Swiss CellVibe :D