Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszałyście o zabiegach terapii tkanki łącznej falą? Ja znalazłam gabinet w Krakowie na Zakątku co robi taki zabieg i podobno jest bardzo skuteczny. rehabilitacje.org tu ich znalazłam i muszę zadzwonić się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina476

~Michalinakrakow
Polecam zabieg VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg pozwala wymodelować sylwetkę, ujędrnić skore jak rownież pozbyć się niechcianego cellulitu. Polecam!

Też korzystałam u nich z tego zabiegu i mam bardzo ładne efekty. Miałam 4 zabiegi na uda, raz w tygodniu do tego basen i picie dużej ilości wody. Wreszcie mam teraz jędrną skórę. Polecam wszystkim ten zabieg!

Odnośnik do komentarza

W ciągu roku zrobiłam 30 zabiegów metodą Icoone, pierwsze urządzenie po którym widzę różnicę, skóra ud stała się napięta, cellulit zmniejszył, ale rezultat nie satysfakcjonuję mnie ostatecznie, bo i tak cellulit pozostał. Obecnie jestem po pierwszym zabiegu suisse Cell Vibe i muszę powiedzieć , że coś dobrego dzieje się z moimi udami :) Czeka mnie jeszcze 9 zabiegów, zabiegi dwa razy w tygodniu. Napiszę w maju jakie efekty uzyskam tym razem. Jeśli Cell VIBE nie pomoże to poddaję się, różnych metod próbowałam i nic, kasy wydałam już nie powiem ile.. Pozdrawiam Was kobitki.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia2311

Dobrze jest wspomóc redukcję cellulitu naturalnymi kosmetykami na bazie roślinnych surowców, które już wieki temu stosowano w kosmetyce - np. olejek cynamonowy. O jego działaniu na poprawę skóry można poczytać tutaj. Dobre są również preparaty zawierające kofeinę, jak również domowej roboty peelingi - ja robię taki z mielonej kawy, oliwy z oliwek i cukru - idealnie wygładza skórę, a do tego pięknie pachnie:)

Odnośnik do komentarza

Mi pomogły zabiegi terapii tkanki łącznej przy użyciu fali uderzeniowej. Nie wiem czy mają to gdzieś jeszcze, ale w Krakowie chodziłam na Zachodnią 7 na ten zabieg. Robi się raz na 5 dni to i sam zabieg jest bardzo tani w porównaniu z innymi zabiegami na cellulit, a skóra jest zdecydowanie bardziej napięta i gładka. U mnie efekty są super. Zostawiam ich stronę rehabilitacje.org. Powodzenia w walce z cellulitem.

Odnośnik do komentarza

Cellulit to utrapienie większości kobiet, mnie również spędzał sen z powiek, szczególnie że ja jestem z natury bardzo szczupłą osobą, nie mam pojęcia skąd u mnie wziął się taki problem. Fakt po zmianie diety na zdrowszą zauważyłam lekką poprawę, ale zdecydowałam się na zabieg laserowy, może słyszałyście o Sculpsure?

Odnośnik do komentarza

~kokosza2
Cellulit to utrapienie większości kobiet, mnie również spędzał sen z powiek, szczególnie że ja jestem z natury bardzo szczupłą osobą, nie mam pojęcia skąd u mnie wziął się taki problem. Fakt po zmianie diety na zdrowszą zauważyłam lekką poprawę, ale zdecydowałam się na zabieg laserowy, może słyszałyście o Sculpsure?

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tym zabiegu, jakie efekty uzyskałaś????

Odnośnik do komentarza

Jednym z najnowszych zabiegów, dających dobre efekty jesli chodzi o problem cellulitu jest icoone. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule:
http://dbajmyozdrowie.eu/co-to-jest-icoone/

Masaż ten wykonuje się za pomocą specjalnego urzązenia, które wytwarza próżnię. Przypomina to długą rure, którą masuje się tkankę łączną. Zmniejszając podciśnienie zabieg będzie bezpieczniejszy dla osób na przykład z pękającymi naczynkami.

Odnośnik do komentarza

~MonikaM8
~kokosza2
Cellulit to utrapienie większości kobiet, mnie również spędzał sen z powiek, szczególnie że ja jestem z natury bardzo szczupłą osobą, nie mam pojęcia skąd u mnie wziął się taki problem. Fakt po zmianie diety na zdrowszą zauważyłam lekką poprawę, ale zdecydowałam się na zabieg laserowy, może słyszałyście o Sculpsure?

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tym zabiegu, jakie efekty uzyskałaś????

Robiłam w warszawie w klinice elite, czekalam kilka tygodni na efekt, mam mniej centymetrów w pasie, jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Bardzo trudno jest sie pozbyć cellulitu. Najważniejsze to dużo ruchu (regularnie), picie dużej ilości dobrej jakościowo wody (na pewno nie wody źródlanej), zdrowa dieta (dużo warzyw, owoców, rezygnacja z cukru - najlepiej zupełnie). No i trzeba też dbać o prawidłowe nawilżenie skóry. Stosować jakieś dobre żele pod prysznic. Popatrz sobie na te tutaj - http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/zele-pod-prysznic-i-do-kapieli - one bardzo fajnie nawilżają skórę, ale wiadomo, że ich stosowanie same w sobie cellulitu ci nie zlikwiduje. Musisz się nastawić na kompleksową i długotrwałą walkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Fiona_03

Ostatnio dużo czasu spędzałam nad szukaniem dobrego produktu na cellulit. Trafiłam na vialise i troche przeraziła mnie cena, ale czytając opinie na różnych forach i jego skład (same naturalne składniki) zaryzykowałam. Opłacało się, moje uda odżyły już po miesiącu. Następnym razem zamawiam większe opakowanie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Beti Kusa

Jest takie wyzwanie na necie "Przysiady w 30 dni", jak dołożysz do tego zabieg endermologii to pozbędziesz się w bardzo krótkim czasie. Do tego trzeba pić dużo wody. Nigdy nie lubiłam pić wody ale lekarz z CZS, który wykonywał mi Kriolipolizę zalecił picie ok 3 l wody dziennie po zabiegu przez około 3 tygodnie, aż w końcu weszło mi to w nawyk i teraz nie wyobrażam sobie pić mniej niż 2 litry wody dziennie.

Odnośnik do komentarza

Na usunięcie cellulitu polecam zabieg ICOONE. Zabieg Icoone na ciało to wyjątkowe rozwiązanie wykorzystujące masaż specjalnymi rolkami pod ciśnieniem. Daje to możliwość kompleksowego działania na tkanki oraz uzyskania takich efektów jak redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu Więcej informacji na stronie Clinica Cosmetologica.

Odnośnik do komentarza
Gość nnattaliaa

Hej!! Ja też mam ogromny cellulit :( A wydawało mi się, że chudnę zdrowo. Biegam, ćwiczę, a on w ogóle się nie zmniejsza. Przeczytałam na wizażu, że Centrum Zdrowej Skóry jest 50% zniżki na endermologię. Czy któraś z Was stosowała te zabiegi i dały efekt?? Błagam pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza

Witam, zmagałam się z cellulitem pare dobry lat, bo po ciąży za szybko schudzłam i niestety cellulit sie zrobił. Próbowałam cwiczeń, kremów, na marne, dopiero koleżanka poleciła mi clinice cosmetologice i endermologie. To jest zabieg, który mogę serdecznie polecić kobietom taki jak ja, które walczą z cellulitem już dłuższy czas. Mimo swojej nie małej ceny warto na niego iść, bo jest bezbolesny, jedynie co to robią się małe siniaki, które znikają po kilku dniach. Najważniejsze, skóra jest jędrna i gładka, w końcu mogę się nią cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...