Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to było takie łatwe :0 Sama nie jestem osoba gruba ale mam cellulit. Za to moja koleżanka, która jest dość przy kości tego cellulitu nie ma... Dużo tutaj zalezy od konkretnej osoby i predyspozycji. Można dużo ćwiczyć ale z cellulitem sobie nie poradzić....

Co do zabiegów to dobre działanie ma karboksyterapia, aczkolwiek wymagana jest tutaj seria zabiegów. No i w grę wchodza igły tak więc nie jest to takie przyjemne

https://gpwirk.pl/najlepsze-zabiegi-wyszczuplajace-w-gabinetach-medycyny-estetycznej/
Na stronie jest zestawienie sklutecznych zabiegow wyszczpulających

Odnośnik do komentarza

Sauna daje bardzo dobre efekty,wygładza ,nadaje blasku oczyszcza z toksyn i sprawi że skóra staje się bardziej jędrna. Największe efekty daje nam gdy korzystamy z niej nago,wtedy cała nasza skóra jest wystawiona na jej działanie.

Odnośnik do komentarza

Sauna daje bardzo dobre efekty,wygładza ,nadaje blasku oczyszcza z toksyn i sprawi że skóra staje się bardziej jędrna. Największe efekty daje nam gdy korzystamy z niej nago,wtedy cała nasza skóra jest wystawiona na jej działanie.

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo pomogła zmiana nawyków żywieniowych, ćwiczenia i właściwe nawodnienie organizmu. Piję dwa litry wody dziennie, a do tego suplementuje kolagen z serii Beauty Collibre. Efekty sa super! Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Janina48

Ja po pół roku mam efekty. Cellulit prawie znikł a pupa i uda stały się bardziej jędrne, lśniące i gładkie. Polecam saunę jako naturalną metodę pozbycia się cellulitu. Najlepsze efekty są gdy korzystamy z niej nago,wtedy skóra całą swoją powierzchnią odprowadza toksyny z organizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcemy poprawić wygląd naszej skóry to wchodzimy do sauny nago. 

Sauna pozytywnie wpływa na fizjologię skóry. Poprawia funkcjonowanie bariery naskórkowej, nawadnia warstwę rogową i zwiększa ukrwienie naskórka. Ilość wydzielanego przez skórę sebum ulega zmniejszeniu. Następuje przyspieszenie procesów metabolicznych w komórkach skóry, które zaczynają szybciej się reprodukować. Regularne przebywanie w saunie intensyfikuje także produkcję przeciwciał. Wilgoć osiadająca na skórze przyczynia się do pęcznienia zrogowaciałego naskórka, który w efekcie pęka i zostaje usunięty. Łaźnia sucha i sauna parowa dodatkowo pełnią funkcję oczyszczającą dla skóry. W procesie pocenia usuwane są toksyny, takie jak mocznik czy amoniak. Organizm pozbywa się bakterii, obumarłego naskórka oraz nadmiaru łoju skórnego. Skóra staje się bardziej dotleniona, a pory ulegają rozszerzeniu. Wysoka temperatura przyspiesza ponadto drenaż limfatyczny.

Regularne korzystanie z kąpieli w łaźni suchej lub saunie parowej ma wyraźnie pozytywny wpływ na wygląd skóry i kondycję cery. Skóra staje się elastyczna, miękka i nawilżona. Sauna pomaga w oczyszczeniu skóry, dlatego polecana jest osobom z takimi problemami skórnymi, jak trądzik czy łuszczyca. Lepiej ukrwiona skóra staje się gładsza, a pory zostają dokładnie oczyszczone. Poprawie ulega także koloryt skóry. Seanse w saunie pomagają zmiękczyć blizny, a także stymulują gojenie się ran. To także doskonały sposób na obrzęki, ponieważ intensywnie pocenie się umożliwia usunięcie z organizmu nadmiaru soli, która zatrzymuje wodę. Oczyszczona i pozbawiona toksyn skóra jest bardziej podatna na działanie kosmetyków odżywczych i nawilżających, zwiększając efekty ich działania. Badania dowiodły, że korzystanie z sauny wspomaga także walkę z cellulitem! Zdrowa skóra jest odmłodzona i ujędrniona, dlatego zabiegi w saunie wykorzystywane są w kuracjach przeciwstarzeniowych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Polecam, mi bardzo poprawia jędrność skóry. Korzystam systematycznie i po roku widzę dużą poprawę. Oprócz tego że cellulit prawie znikł to dodatkowo piersi stały się jakby delikatnie większe, bardziej jędrne,kształtne. Największe efekty sauna i morsowanie daje nam gdy korzystamy nago,wtedy korzystne działanie jest na całej powierzchnii naszej skóry.

Odnośnik do komentarza

ja próbowałam wszystkiego na celulit, piłam wodę, masaże, szczotka, bańka, i nadal miałam, zrobiłam zabieg laserem i dopiero teraz mi to pomogło, oczywiście nadal piję duzo wody, więc to nie jest tak, ze laser i koniec, trzeba temu pomóc.
najlepiej skonsultuj to z osobami, które wiedza co robią i umieją doradzić ja trafiłam super bo w salonie, w którym robiłam zostałam odpowiednio pokierowana (love my skin w Szczecinie polecam na maxa)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...