Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się cellulitu?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Cellulit nie tworzy nam się z dnia na dzień, więc niemożliwością jest jego szybkie pozbycie się. Przede wszystkim proszę zacząć od zbilansowanej diety, dużej ilości wody mineralnej (nie źródlanej), systematycznej aktywności ruchowej. Takie kompleksowe działanie można oczywiście połączyć z zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Podstawą jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą, podczas której dokładnie zostanie oceniony stopień problemu oraz dobrany odpowiedni zabieg. Polecam zabieg Liposhock (połączenie fali ultradźwiękowej i akustycznej), Maximus (fale radiowe), bańkę chińską, dermomasaż czy endermologię. Zabiegi wykonuje się w serii w określonym odstępie czasowym. Oczywiście nie jesteśmy w stanie w 100% pozbyć się cellulitu, natomiast w dużej mierze możemy go zredukować. Powodzenia!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

stapka18
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najskuteczniejsze są zabiegi. Endermologia, karboksyterapia, vela shape... do wyboru do koloru. Balsamy to ściema :)

A próbowałaś może jakiś zabiegów przy użyciu fal akustycznych?

Odnośnik do komentarza

~anka_tar
stapka18
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że najskuteczniejsze są zabiegi. Endermologia, karboksyterapia, vela shape... do wyboru do koloru. Balsamy to ściema :)

A próbowałaś może jakiś zabiegów przy użyciu fal akustycznych?

Ja pracuję na urządzeniu, które wykorzystuje falę akustyczną. Świetnie sprawdza się przy zbitym cellulicie w III i IV stadium, gdzie mamy do czynienia z mikro i makroguzami :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~anka_tar
a co to za urzadzenie? :) ja patrzyłam na różne zabiegi dostępne w Warszawie i na razie moja uwagę przykuło Swiss CellVibe, czy któraś z Pań może miała z tym do czynienia?

Urządzenie to Liposhock- wykorzystuje dwie technologię- falę akustyczną ShockWave i ultradźwiękową UltraSound. Dużo osób chwali również samą falę akustyczną STORZ'A :)

Odnośnik do komentarza
Gość anka_tar

Marta - został mi ostatni zabieg do zakończenia całej kuracji, ale myślę, że już mogę zdać Ci relację :) Po pierwsze jedna seria jest bardzo krótka bo tylko 30 minut, zabiegi nie są jakoś bolesne, aczkolwiek czuć lekki dyskomfort. Cała kuracja składa się z 8 serii, ja jestem po 7 i uzyskałam już w sumie finalne rezultaty, czyli redukcja cellulitu, jędrniejsza skóra i zmniejszony obwód ud :) Ja zabiegi robiłam w Warszawie, u dr Szczyta i z czystym sumieniem mogę polecić, miła przyjemna atmosfera, a przy dwóch zabiegach w tygodniu, w miesiąc można skończyć całą kurację :)

Odnośnik do komentarza

~anka_tar
Marta - został mi ostatni zabieg do zakończenia całej kuracji, ale myślę, że już mogę zdać Ci relację :) Po pierwsze jedna seria jest bardzo krótka bo tylko 30 minut, zabiegi nie są jakoś bolesne, aczkolwiek czuć lekki dyskomfort. Cała kuracja składa się z 8 serii, ja jestem po 7 i uzyskałam już w sumie finalne rezultaty, czyli redukcja cellulitu, jędrniejsza skóra i zmniejszony obwód ud :) Ja zabiegi robiłam w Warszawie, u dr Szczyta i z czystym sumieniem mogę polecić, miła przyjemna atmosfera, a przy dwóch zabiegach w tygodniu, w miesiąc można skończyć całą kurację :)

Super :) A możesz napisać ile cm zeszło z ud po zabiegach? Ja zawsze lubię robić zdjęcia przed i po serii zabiegów, bo wtedy najlepiej widać efekty :):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

z aktywnością to u mnie średnio, staram się więcej chodzić niż jeździć ale na siłownię nie chodziłam. Jeśli chodzi o dietę to, standardowo - piję więcej wody i wyrzekłam się fastfoodów, ale żadnych restrykcyjnych to nie, resztę już zrobił za mnie Swiss CellVibe :D

Odnośnik do komentarza

Na cellulit najlepsza endermologia. Chodzę na zabiegi endermologii w Perla Beauty Katowice. Świetny zabieg, jestem bardzo zaskoczona z efektów i zadowolona które daje, czuję się i wyglądam o wiele lepiej. Pozbyłam się cellulitu oraz moja skóra stała się bardziej jędrna, ale ważne są regularne zabiegi, bez tego nie można liczyć na dobre efekty. Gdyby ktoś chciał poczytać więcej o ofercie tego salonu:
Endermologia Perla Beauty Katowice

Odnośnik do komentarza

~anka_tar
z aktywnością to u mnie średnio, staram się więcej chodzić niż jeździć ale na siłownię nie chodziłam. Jeśli chodzi o dietę to, standardowo - piję więcej wody i wyrzekłam się fastfoodów, ale żadnych restrykcyjnych to nie, resztę już zrobił za mnie Swiss CellVibe :D

Super, że udało Ci się osiągnąć takie efekty.
Mam nadzieję, że udało Ci się je utrzymać na dłużej :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, bez ćwiczeń niestety się nie obejdzie! Sama dopóki nie zaczęłam regularnie chodzić na siłownię i pić wodę, męczyłam się z cellulitem :( Oczywiście dbam też o codzienną pielęgnację, stosuję balsam antycellulitowy Vialise codziennie po kąpieli : )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...