Forum Uroda

Jak zapuścić włosy?

~soine

~soine

Witam Was moje kochane dziewczynki :* Stwierdziłam, że samemu utrzymać włosy i nie ścinać ich za każdą nową okazją jest dość ciężko, sama miałam włosy gdy byłam u Komuni do kolan, ale dzień po ściełam do uszu.. teraz żałuje, wiele razy zapuszczałam, gdyż chce mieć do pasa, ale wycieniowane, ale same wiecie jak to jest.. Dlatego może tutaj w tym temacie będziemy podtrzymywac się na duchu i postarać okiełznać chęc obcięcia :) moje włosy są do łopatek wycieniowane, ciemno brązowe z platynowymi i zotymi blond pasemkami, opiszcie swoje włosy i zaczynamy walkę :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~cassis

~cassis

A kto by nie chciał mieć długich włosów? Tylko żeby one potem tak samo szybko rosły jak szybko je się obcięło...
~Denahill

~Denahill

Podbijam:)
Właśnie mija rok i 2 miesiace zapuszczania. Długosc do zapiecia stanika, jeszcze tylko z rok i beda takie jakie chciałam:D
Gośka1985

Gośka1985

Ja zapuszczam od 2 lar - włosy miałam trochę przed ramiona teraz są prawie za łopatki. Stosowałam jedynie olej rycynowy wcierany w skórę głowy i naturalne szampony

191043 goska1985 Kobieta, 34 lata, Strzelin
~Kavika

~Kavika

No to u mnie właśnie odwrotnie, przede wszystkim wzmacnianie organizmu i włosów od środka - odkąd zaczęłam brać Vitapil widzę poprawę właściwie z każdym tygodniem. Dodatkowo wiadomo, dobra pielęgnacja, ograniczenie prostowania, ogólnie stylizowania na gorąco, u mnie się sprawdziło.

Hilda01

Hilda01

a jaki czasu już stosujesz Vitapil ? Ja też zaczełam przygodę z Vitapilem. Mam tabletki, biore jedną do posiłku. Kuracja u mnie trwa, ale jest coraz lepiej. No i też unikam suszarek, prostownic.

212824 hilda01 Kobieta, 33 lata, Bielsko-Biała
~indidka

~indidka

Dziewczyny, a można to podczas karmienia piersią brać? Bo ja się obawiam, że jak tak dalej pójdzie to zostanę łysa :(

JustinaJust

JustinaJust

Ja stosowałam wiele różnych wcierek suplementów diety i dopiero konsultacja z trychologiem w Miraflores mi pomogła...Jednym rozwiązaniem w moim przypadku (nie ukrywam jestem niecierpliwcem i chciałam na już mieć piękne i gęste włosy) było laserowe zagęszczenie włosów :) efekt wow :)

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock
laurette

laurette

Jak? Po prostu czekać i zdrowo sie odżywiać oraz wysypiać:) Aż tyle. U mnie troche to trio szwankuje ale jakos idzie bo aktualnie mam włosy już do no prawie prawie bioder :)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~lipberry

~lipberry

~indidka
Dziewczyny, a można to podczas karmienia piersią brać? Bo ja się obawiam, że jak tak dalej pójdzie to zostanę łysa :(

jeśli karmisz to możesz już na spokojnie brać vitapil mama, im wcześniej zaczniesz działać tym lepiej, warto. Ja widzę ogromną różnicę, po pierwszej ciąży nic nie brałam i z włosów został smętny kucyk, jak urodziłam drugiego dzieciaczka od razu sobie vitapil mama kupiłam i brałam przez kilka miesięcy, różnica ogromna :)