Skocz do zawartości
Forum

Jak zapuścić włosy?


Gość soine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moje kochane dziewczynki :* Stwierdziłam, że samemu utrzymać włosy i nie ścinać ich za każdą nową okazją jest dość ciężko, sama miałam włosy gdy byłam u Komuni do kolan, ale dzień po ściełam do uszu.. teraz żałuje, wiele razy zapuszczałam, gdyż chce mieć do pasa, ale wycieniowane, ale same wiecie jak to jest.. Dlatego może tutaj w tym temacie będziemy podtrzymywac się na duchu i postarać okiełznać chęc obcięcia :) moje włosy są do łopatek wycieniowane, ciemno brązowe z platynowymi i zotymi blond pasemkami, opiszcie swoje włosy i zaczynamy walkę :)
Odnośnik do komentarza
mam wlosy koloru ciemny blond, takze wystopniowane. Najdluzsza czec siega lopatek a najkrotsza z przodu jest troche pzred ramiona, mam tez grzywke na skos
niestety ostatnio zaczely sie krecic a zawsze mialam z nimi problem bo byly proste :P
teraz zapuszczam :D
alle zawsze ja ktroche podrosna mam ochote znowu je obiciac:P
Odnośnik do komentarza
Gość Olkaszwedka
jestem szatynka, wlosy dl. za ramiona srednio cieniowane, grzywka z boku czola, niestety troszke zniszczone prostowaniem, wiec co jakis czas je podcinam (koncowki) a chcialabym miec je duzo za lapatki fajnie wycieniowane :shy: tak moje marzenie :lol:
Odnośnik do komentarza
Włoski mam w kolorze bardzo ciemnego brązu. niefarbowane=raz jakieś pół roku temu zafarbowałam i...farba zmyła się po trzech razach...więc kilka sterczących białych(bo już nawet nie siwych pojedyhczych włosków też posiadam-dla urozmaicenia ;) ). długość ... tak do połowy łopatek-trochę wycieniowane. Tylko wypadają bo nerwusek jestem:uhoh:...Ale kupiłam pregaine-szampon na wypadanie. Jak zadziała i nie wyłysieje to nie będę musiała ich obcinać...Bo już i tak mam połowę tego co kiedyś:(
Odnośnik do komentarza
Włosy kolor ciemny brąz; długość aktualnie, jak by to określić, opadające na ramiona ;) grzywki brak.
Też miałam kiedyś długie włosy, ale mam takie strasznie odstające na wszystkie strony, puszą się koszmarnie po umyciu, a marzą mi się dłuuuugie i proste... :rol:
Odnośnik do komentarza
Strasznie kusi mnie wizyta u fryzjera.Tak w ramach zmian na poprawę nastroju, bo z nim nie najlepiej :no: ...może ma któraś z Was pomysł co w sobie zmienić ,żeby włosków nie obcinać...myślałam o kupnie jakiejś ładnej pomadki w najmodniejaszym podobno bladoróżowym kolorze=to by mi odwróciło może uwagę od włosów...Może...:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Mój kolorek to czekolada włoski cieniowane sięgające ze łopatki...całe życie zapuszczam włoski a rosną tylko do pewnego poziomu i na nim się zatrzymuja..teraz stosuje kuracje vichy w ampułkach zeby nie wypadały i były silne ..stosuje ja od 2 misiecy i zauwazyłam dużą poprawe przede wszystkim sa błyszczące:)chce pojsc do fryzjera na balejage z odcieni brązów i chce zeby wyglądał naturalnie moze polecicie jakies kolorki bo boje się że na ciemnych włoskach nie wyjdzie nic ciekawego:(( prosze o rade...
Odnośnik do komentarza
Gość mmartika123
Mozecie spróbowac wypróbować olejek rycynowy. Mozna go kupic w aptece i przeznaczycie na niego groszowe sprawy( uprzedzam tylko że na butelece mozna wyczytac że słuzy on do czegoś innego ale tym sie nie sugerujcie :D ). Ja ten olejek stosuje juz od 2 m-cy i są zauważalne drobne efekty. Włoski są ciutke dłuższe;). Po umuciu włosków uzywam kilku kropelek na mokre włosy i wcieram w skóre głowy następnie owijam ciepłym recznikiem i czekam 15-20 min po czym dokładnie nalezy spłukać włoski bo olejek jest tłuszty.(olejek ten nakłada sie 1 raz na tydz!!!) Przed uzyciem olejku zawsze ogrzewam buteleczke pod gorącą wodą żeby poprostu łatwiej olejek wylewał sie na dłoń a nie był taki "ciężki" Możecie spróbować może będziecie zadowolone. Ja jak na razie nie narzekam;)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
ja do Komunii miałam włosy za łopatki, potem do ramion, trzy lata temu ścięłam do uszu i dość dobrze czuję się w tej fryzurze. Mam włosy ciemny blond, z grzywką, lekko cieniowane. Jednak znudziła mi sięta fryzura bo nie można jej zmieniać na codzień... Posanwiłam zapuścić je gdzieś do ramion albo mniej. Mam wysokie czoło (grzywka konieczna) i cienkie włosy. Macie jakąś fryzurę na moje włosy?
Odnośnik do komentarza
ja ma bardzo gęste i kręcone włosy mniej więcej do ramion ale przyznam się że chciałabym je troche zapuścić ponieważ w tym roku wypada mi studniówka tylko mam problem bo nie wiem czy zapuszczać czy wtedy nie przestaną mi się kręcić proszę o podpowieź w tej sprawie
Odnośnik do komentarza
Ja też się przyłączam do zapuszczania włosów! Mam teraz falowane, brązowe włosy lekko za ramiona, chcę mieć do łokci. Bardzo zniszczyłam sobie włosy prostowaniem, zaczęły mi się kruszyć. Od początku 2009 roku zapuszczam. Aby włosy odrastały szybko i były zdrowe, należy zrezygnować z farbowania, prostowania, lokowania na gorąco, suszenia suszarką i stosowania wszelkich lakierów. Wiem że to trudno ale bez takiej wytrwałości włosy NIGDY nie będą długie jak u gwiazd. Poza tym trzeba myć włosy trochę rzadziej (codzienne mycie niszczy)-tak co 4 dni (uwaga-nie myć zbyt gorącą wodą!), stosować NATURALNE szampony (np pokrzywowe lub ze skrzypu polnego), łykać tabletki ze skrzypem, a zamiast lakieru włosy układać specjalną mgiełką ze skrzypem (ja stosuję firmy RADICAL). Włosy rosną ok 1cm/miesiąc więc już za rok moje będą do łokci. Napiszę do was wtedy. Trzymajcie się ciepło, buziaki!
Odnośnik do komentarza
Widzę że temat jakby się skończył... Jak Wam idzie zapuszczanie? Ja wytrwałam w postanowieniach i są już o 6 cm dłuższe [: Do mojej wymarzonej długości zostało mi jeszcze 1,5 roku. Co pół roku będę Was informować o postępach:P
Odnośnik do komentarza
Gość xxMaGda992xx
To samo zrobilam po komunii:) teraz mam obecnie wlosy o dlugosci wiekszej niz polowa plecow. Czekalam na to baardzo dlugo;D chociaz jestem zadowolona z efektow bo byl taki czas w ktorym wcale mi nie rosly;| ale jakos czekamz cierpliwoscia pracuje nad fryzura EMO;)
Odnośnik do komentarza
Ja się męczę i zapuszczam włosy już 3 lata, po tym jak pani fryzjerka wbrew moim prośbom obcięła mi włosy do policzków:upset: Co jakiś czas muszę podcinać końcówki, ale aktualnie mam włosy do pasa, a chcę mieć takie aż do pupy, ale myślę, że dam radę:D Jak mam chwile słabości i chce mi się nowej fryzurki, to eksperymentuję tylko z grzywką:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...