Forum Ślub

Podróż poślubna

~iri

~iri

Wybieracie się gdzieś w podróż poślubną ? Albo chcielibyście gdzieś się wybrać ? Macie jakieś pomysły ? My szukamy czegoś ciekawego, może ktoś nam podpowie.
Zastanawiamy się nad takimi miejscami jak :
Portugalia,
Cypr, Kos, Rodos, Korfu, Zakyntos, Sycylia.
Sami nie wiemy na co się zdecydować,
Może ktoś już był i coś poleci nam :))

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mala__Mi

~Mala__Mi

no myśmy myśleli trochę nietypowo bo o Finlandii, Norwegii albo Szkocji :)

Reyka

Reyka

My pojechaliśmy do Zakopanego :) Bo oboje lubimy góry.

91325 reyka Kobieta, 32 lata, Za górami za lasami
~Kosmatka

~Kosmatka

ja bym chciała pojechać do Tajlandii albo Tunezji :D Ale nie mam kasy więc pewnie w podróż pojedizemy gdzieś w Polsce

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Ja bardzo chciałabym zobaczyć Portugalię, a dokładnie prowincję Algarve ;) Mam nadzieję,że dostaniemy urlop i będziemy mogli się tam wybrać :D
Jeśli nie to ratują nas parę dni w Zakopanym właśnie :D
Kocham to miejsce, jak dla mnie nie ma piękniejszego w Polsce ;)

85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 28 lat, malopolska/ Dublin
irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

W Algarve podobają się mi te długie i szerokie plaże i te skaliste zatoki. Chciałabym tam tez spróbować win, podobno warto :) ogólnie ze zdjęć i z opowiadań znajomych którzy tam byli podobno warto;)
Jest jednak jeden minus woda w morzu a raczej w oceanie, jest zimna,podobna do naszego Bałtyku dlatego zrezygnowaliśmy i wykupiliśmy wycieczkę na Zakyntos ;)
Różne miejsca braliśmy pod uwagę i tam się nam najbardziej spodobało a i cenowo nieźle. :) Lecimy na koniec sierpnia ;))

irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Jakoś 1900 za osobę na tydzień z all inc z wylotem z Krakowa, hotel 4*. Tydzień wcześniej były wyższe ceny ale to jak wiadomo jeszcze zahacza o wakacje a my mamy wylot 30,08 więc ta cena jest już niższa ;)

Brawurka

Brawurka

no to nie dużo, szczerze to myślałam że więcej to wyniesie

96601 brawurka Kobieta, 33 lata, Lubelskie
~Jasmi

~Jasmi

no to pięknie. Ja ostatnio chciałam pojechać do SPA Nałęczów i koszt pobytu tam np na wczasach odchudzających to minumum 1500 zł za TYDZIEŃ. To już wolałabym polecieć na tę wyspę niż na do Nałęczowa

Sysia94

Sysia94

Moja siostra była we Francji, zwiedzali razem z mężem zamki nad Loarą ;-)

96802 sysia94 Kobieta, 13 lat, Łódź
~Micha.lina

~Micha.lina

Mysmy pojechali w Pieniny bo tam się poznaliśmy :D Uroczy mały domek w pięknej scenerii... cudo

~mekanda

~mekanda

Kwestia jest tak naprawdę taka, na ile finansowo możecie sobie pozwolić, bo kierunki, które wskazujesz, pewnie będziecie zaliczać w każde wakacje. Czy nie lepiej postawić na miejsca, w których pewnie nigdy się nie pojawicie? Pomagałam wybrać wyjazd siostrze. Lecą z Logostour do Tanzanii, Kenii i na Zanzibar - zrobią te miejsca podczas jednej wycieczki. Safari, mega zabytki, ale też piękne plaże. Przemyślcie to - z własnego doświadczenia wiemy, że naprawdę na tym etapie warto robić wyszukane kierunki - to będzie dla was doświadczenie na lata.

~hetkana

~hetkana

Zdecydowanie się zgadzam, a już mocno polecam takie kierunki jak ten - https://logostour.pl/kraje/chile Można nawet pokusić się o wycieczkę połączoną z Brazylią i Argentyną, a to już doświadczenia niesamowite - sami przyznajcie. Brazylię kiedyś nawet chciałam zrobić podczas jednego wyjazdu - teraz planujemy właśnie takie połączenie z dwoma innymi krajami. Po prostu chcemy na raz zaliczyć wszystko co ciekawe w tej okolicy.