Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam to forum i szkoda mi tego Kurczaka ze wiekszosc go tak opieprza nawet o zabawki erotyczne... ale to moze dziala tak jak u maluchow, jak jedno ma nowa zabawke jakiej nikt na podworku nie ma to wszyscy kierowani zazdroscia mowia ze oni by nawet takiej nie chcieli bo jest glupia i brzydka, ale zaraz biegna do domu bo i placzac tupia ze "Jasio" ma i mi tez kupcie... takze nie ma sie co takimi ZAZDROSNIKAMI przejmowac:p

Odnośnik do komentarza

To zalezy od potrzeb, ja nie płacze za tym ze nie mam co sobie w odbyt włożyć. Nie czuję takiej potrzeby. Może jestem nudna, ale nie zazdroszcze, bo nie mam czego. Mam inne zabawki niekoniecznie erotyczne.

Fakt, że wiele osób jest pruderyjnych i wstydzą się przyznać nawet przed samym sobą, że lubią to czy tamto, ale czy tutaj by się wstydzili? Nie wiem, w sumie większość i tak ma anonimowe konta.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość marineczka

Ja ostatnio zamówiłam sobie .... wibrator ;)
Mój mąż wyjechał za granicę na dwa miesiące tak więc postanowiłam sprawić sobie takiego silikonowego przyjaciela :D
I nie żałuję, ponieważ jest świetny - dał mi bardzo dużo przyjemności, myślę, że nie należy się wstydzić.
Zamówiłam w sklepie internetowym - często zamawiam tam różne gadżety erotyczne ;) Mają bardzo dobre ceny a wysyłka dyskretna (na czym bardzo mi zależało).

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeden wibrator, taki z łapką do łechtaczki i jestem nim zachwycona.
Jest sliczny i rozowy.

Kiedys robilam podchody do takich zabawek, to mi zdecydowanie nie podeszly i temat umarl na pare lat.
Teraz dojrzalam do tego tematu - swoja droga moj partner jest zachwycony ! I wbrew pozorom nasz maly silikonowy przyjaciel tylko rozbudzil nasz seks.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie używałam takich gadżetów;) Na razie nie jest mi to potrzebne ale za to stosowałem feromony ! Konkretnie Love & Desire. Nigdy nie należałem do zbyt śmiałych mężczyzn ale muszę przyznać, że feromony te znacznie zwiększyły moją pewność siebie i sprawiły, że kobiety zaczęły na mnie zwracać o wiele większą uwagę. A stąd do dobrej gadki niedaleko :)
Na początku nie byłem przekonany ale namówił mnie do tego mój kolega i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Znikajaca-ale Tys ograniczona-normalnie jestem mila ale zdaje sie ze Ciebie wogole na tym forum o gadzetach nie powinno byc-czego tu szukalas ? lalek barbie czy klockow lego?
Kurczak fajna kolecja :) moj kroliczek niestety sie popsul a przydal by sie nowy bo reszte bzykow trafila do kosza :D jak sie okazuje one tez sie psuja :D:D ja osobiscie uwielbiam experymenty z kazdym kolejnym korci na cos nowego -mamy mala kolekcje dodatkow to wibrujacych na czlonek to wibrujacych zatrzaskow na sutki -ktos wspominal o paskach do lozka -fajna sprawa .. gdzies tam zalega hustawka na drzwi hehe czasem fajnie jest se urozmaicic jest czas na napietne kochanie jest czas na wulgarne ... klapsy pejczyki wszystko w odpowiednim wykonaniu ma swoj urok ... nie rozumiem co ludzi tak bulwersuje wiedzieli zagladajac tu co moze ich spotkac -przeciesz pod takim tytulem forum rozancy nie sprzedaja ..wiecej tolerancji ,po za tym jak 10 lat temu kupowalam pierwszego bzyka zachowywalam sie jak dzika cichaczem wymykajac sie ze sklepu by na ulicy mnie nikt nie widzial gdzie bylam hehe bawi mnie to dzis ..mamy epoke technologii i znacznie bogatszy wybor jest w sieci wiec bywam tam chodz nadal zdaza sie ze wchodze od kiedy jestem w zwiazku z moim Partnerem za czyms ciekawym ..w sypialni jak sie podchodzi do tego odpowiednio mozna sie swietnie bawic przy udziale gadzetow goraco polecam przelamanie bariery wstydu latka leca szkoda czasu a jak sie nie spruboje to sie nie bedzie wiedzialo czy sie lubi

Znikajaca- ;) kup se bzyka nie wielkiego lekko zagietego z paluszkiem na lechtaczke takiego co mu sie glowka kreci -zwa go stymulator G ;) a moze zmieni sie Twoj ograniczony swiatopoglad
pozdrawiam cieplo

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia 74

Ten z przyssawka zajebisty!!! Sex jest po to zeby nim sie cieszyć...miec orgazmy nie z tej ziemi!!! Ja ze swoim chłopakiem mamy sporo zabawek ,uprawiamy sex bez wstydu,co sobie on czy ona o mnie pomyśli ...poprostu plyniemy!!! Zabawki jak najbardziej o tak!!!

Odnośnik do komentarza
Gość anita bryks

Czy faktycznie te kulki zapewniają lepsze doznania? Dajcie proszę jakiekolwiek konkretne przykłady - mnóstwo jest tego. Jak dopasować te kulki pod siebie? Rzeczywiście orgazm jest bardziej intensywny? ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość kambanka

Główny cel to wzmocnienie mięśni, a orgazm jest tutaj jedynie efektem ubocznym ;-) Czy jakieś konkretne? Tak na prawdę wszystko zależy od własnych doświadczeń, ale np. Teneo Duo mogę polecić. Dobre kulki od kinkywinky kupisz poniżej stówki - miłej zabawy ;-)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to wibratory dla par, nie wiem jak to działa, ale coś takiego na bank widziałam w sieci. Możesz po prostu poczytać poradniki na kinkywinky, jest również taki o gadżetach. Generalnie ten temat jest mega szeroki ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość syriana

A mówi ci np. coś pierścień na penisa? Tego jest sporo - również radzę poczytać poradniki. I dla kobiety i dla faceta znajdziesz coś, co zrobi na was mega wrażenie, poprawi jakość sexu, ale to musicie najpierw zacząć testować ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość kosenka

Gadżety dobierasz pod siebie. Wiadomo, że trudno cokolwiek ocenić bez korzystania, ale przecież można poczytać. Każda z nas wie czego oczekuje, a w artykułach można poczytać co poszczególne pozycje rzeczywiście dają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...