Skocz do zawartości
Forum

Przygotowania do pierwszego razu


Gość ada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 20 lat, jestem już dlugo ze swoim chłopakiem i w końcu postanowiłam to zrobić. Strasznie się boję bólu, ponieważ już podczas uprawiania pettingu mnie bolało...jakieś rady? Słyszałam o jakiejś maści znieczulającej. Oczywiście nalezy też pomyśleć o zabezpieczeniu i myślę,że rozsądnym rozwiązaniem będą tabletki + prezerwatywa. Czy wtedy będę bezpieczna w 100%? czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

No więc po kolei - przede wszystkim ogromne gratulacje ze w tym wieku masz swoj 1 raz jestes wyjatkowa aaaaa normalnie mam ochote Cie wysciskac ze takie kobiety są mądre rozsądne i naprawde po prostu boskie - nawet o zabezpieczniu pomyslą!!!! Jesteś boska i padam przed Tobą na kolana!!! :)
co do bólu - każda kobieta odczuwa go inaczej to nie jest ból taki ze łzy Ci będą płynęły - nie. To taki chwilowy dyskomfort i pare kropelek krwi. Ja bym nie stosowała maści tylko najwazniejsze musisz byc dobrze podniecona bo dzieki temu bedziesz wilgotniejsza i facet bedzie mogl latwiej sie wslizgnac. Takze dluga gra wstepna a jak za malo bedzie wilgoci to zel do higieny.
Co do antykoncepcji - tabletki i prezerwatywa dadzą na pewno 150% zabezpieczenia. Większosc kobiet stosuje tylko tabletki, które są chyba najskuteczniejsze, albo tylko prezerwatywy ale jest ryzyko zsuniecia sie prezerwatywy. Dlatego mysle ze tabletki w zupelnosci wystarcza a tabletki i prezerwatywa - nie ma szans na ciążę!

Odnośnik do komentarza

Co do zabezpieczenia, pomyslałaś bardzo zapobiegawczo - tabletki i prezerwatywa dają praktyczna pewność i chronią przed ciążą. Co do bólu, to myślę, że podczas pettingu mógł wynikać z nieodpowiedniego nawilżenia pochwy, albo był sygnałem do większej delikatności ze strony partnera. Dlatego podczas pierwszego razu, powinniście przeprowadzić dłuższą grę wstepną, abyś była odpowiednio podniecona a przez to wilgotna, a dodatkowo możecie stosować żel do higieny intymnej nawilżający. Nie musisz obawiac się jakiegoś wyjątkowego bólu. Najważniejsze, to być spokojnym, zrelaksowanym, bez stresu, a przede wszystkim pewnym, że tego się chce - dzięki temu na pewno odczujesz przyjemność, nie ból. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość dark_wojtek

Witam
Chciałem się zapytać o pierwszy raz. Ja i moja partnerka jeszcze nie uprawialiśmy seksu. I chciałem się zapytać, na co mam zwracać uwagę żeby jak najmniej jej bolało, a z drugiej strony żeby było jej jak najlepiej i przyjemnie. Co mam robić i jak się zachować.
Proszę o przydatne rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...