Skocz do zawartości
Forum

Problem z prejakulatem


Gość Michał____30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał____30

Od kilku lat mam bardzo krępujący problem. W czasie mocnego podniecenia wypływa z penisa mała ilość prejakulatu. Nie traktowałem tego jako problem, aż do czasu, gdy płyn ten zaczął wylewać się i w większych ilościach i przy najmniejszych nawet bodźcach. Co gorsza, płyn ten zaczął mi spływać w małych ilościach nawet w sytuacjach bez jakiegokolwiek podniecenia. Widzę to przed każdym oddaniem moczu. Albo mam plamkę na majtkach, a jeśli nie, to wystarczy, że mocniej ścisnę członka, a od razu widzę kroplę lepkiego płynu, który na pewno nie jest moczem. Czy jest to objaw czegoś nienormalnego i czy konieczna jest wizyta u urologa?

Odnośnik do komentarza

twoja prostata doskonale produkuje zawiesinę dla plemników, a z niej i plemników składa się sperma. Zatem musisz częściej albo walić konia albo lopulować z dziewczyną a nawet jałówką. Wtedy prostata unormuje wytwarzanie zawiesiny, co ty nazywasz preejakulatem. Pamiętaj, to nie choroba, a ty mając obfity wytrysk będziesz miał większą rozkosz, a dziewczynie nigdy nie zatrzesz pizdy.

Odnośnik do komentarza

~Michał_____30
Obawiam się, że się mylisz. Sprawdzałem to. Kiedy zrobię sobie "dobrze", te wycieki jeszcze bardziej się nasilają.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
skoro masz tyle tej zawiesiny i plemników, to daj possać penisa półrocznej cieliczce. Jak braknie spermy, to cię walnie mordą w jaja, ty zaryjesz nosem w gówno. Po czymś takim stajenny znajdzię cię nieprzytomnego, zawiezie do szpitala. Tam najesz się wstydu i raz na zawsze wyleczysz z cieknącego preejakulatu.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał_____30

Kuźwa, miałaś rację, zaryłem nosem , ale w gówno ludzkie, (teściowej nie chciało się iść do wychdka na dworze i tam kucnęła i zrobiła ogromną kupę kilka dni temu).które tak śmierdziało, że się porzygałem, FUUUUUUJJJJJJJJ
No, z siórka jusz trohe miej cieknie. Niewiem kiedy znowó się zdecydóję na takie leczenie; spoczontku pszyjemne, a pot koniec śmierdzonce.

Odnośnik do komentarza
Gość laborant 50

~Mahomet44][quote~Michał_____30
Obawiam się, że się mylisz. Sprawdzałem to. Kiedy zrobię sobie "dobrze", te wycieki jeszcze bardziej się nasilają.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Trening czyni mistrza, zatem trenuj, a jak podczas masturbacji uzyskasz 100 ml spermy, to na każdej setce zarobisz 100$.
Pracuję w Norwegii w fabryce kosmetyków dla k0biet 60+,
i właśnie najlepiej się sprzedają kremy na bazie spermy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...