Forum Seks

Problem z prejakulatem

~Michał____30

~Michał____30

Od kilku lat mam bardzo krępujący problem. W czasie mocnego podniecenia wypływa z penisa mała ilość prejakulatu. Nie traktowałem tego jako problem, aż do czasu, gdy płyn ten zaczął wylewać się i w większych ilościach i przy najmniejszych nawet bodźcach. Co gorsza, płyn ten zaczął mi spływać w małych ilościach nawet w sytuacjach bez jakiegokolwiek podniecenia. Widzę to przed każdym oddaniem moczu. Albo mam plamkę na majtkach, a jeśli nie, to wystarczy, że mocniej ścisnę członka, a od razu widzę kroplę lepkiego płynu, który na pewno nie jest moczem. Czy jest to objaw czegoś nienormalnego i czy konieczna jest wizyta u urologa?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~felek23

~felek23

twoja prostata doskonale produkuje zawiesinę dla plemników, a z niej i plemników składa się sperma. Zatem musisz częściej albo walić konia albo lopulować z dziewczyną a nawet jałówką. Wtedy prostata unormuje wytwarzanie zawiesiny, co ty nazywasz preejakulatem. Pamiętaj, to nie choroba, a ty mając obfity wytrysk będziesz miał większą rozkosz, a dziewczynie nigdy nie zatrzesz pizdy.

~Michał_____30

~Michał_____30

Obawiam się, że się mylisz. Sprawdzałem to. Kiedy zrobię sobie "dobrze", te wycieki jeszcze bardziej się nasilają.

~Mahomet44

~Mahomet44

~Michał_____30
Obawiam się, że się mylisz. Sprawdzałem to. Kiedy zrobię sobie "dobrze", te wycieki jeszcze bardziej się nasilają.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
skoro masz tyle tej zawiesiny i plemników, to daj possać penisa półrocznej cieliczce. Jak braknie spermy, to cię walnie mordą w jaja, ty zaryjesz nosem w gówno. Po czymś takim stajenny znajdzię cię nieprzytomnego, zawiezie do szpitala. Tam najesz się wstydu i raz na zawsze wyleczysz z cieknącego preejakulatu.

~Michał_____30

~Michał_____30

Kuźwa, miałaś rację, zaryłem nosem , ale w gówno ludzkie, (teściowej nie chciało się iść do wychdka na dworze i tam kucnęła i zrobiła ogromną kupę kilka dni temu).które tak śmierdziało, że się porzygałem, FUUUUUUJJJJJJJJ
No, z siórka jusz trohe miej cieknie. Niewiem kiedy znowó się zdecydóję na takie leczenie; spoczontku pszyjemne, a pot koniec śmierdzonce.

~laborant 50

~laborant 50

~Mahomet44][quote~Michał_____30

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Trening czyni mistrza, zatem trenuj, a jak podczas masturbacji uzyskasz 100 ml spermy, to na każdej setce zarobisz 100$.
Pracuję w Norwegii w fabryce kosmetyków dla k0biet 60+,
i właśnie najlepiej się sprzedają kremy na bazie spermy.