Skocz do zawartości
Forum

Brak stosunku, a objawy ciąży


Gość xxnex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie,ponieważ bardzo się obawiam i już sama nie wiem co myśleć. Tydzień temu ze swoim chłopakiem podczas pieszczot doszło jedynie do ocierania narządami o siebie przez bieliznę a następnie skończyło się to wytryskiem na brzuch i w okolice pępka. Dodam że przy wytrysku miałam bieliznę i spodnie więc sperma nie mogła spłynąć niżej. Do niczego więcej nie doszło. Wytarliśmy nasienie jedynie ręcznikiem,nie wzięłam prysznica. Wiem,że jest to raczej fizycznie niemozliwe,żeby doszło do ciąży.. ale martwią mnie moje objawy towarzyszące od tamtego czasu: Jestem czasami ospała i taka zmęczona, po posiłku albo rano jest mi niedobrze i czuję taką blokadę w gardle, afty i nadżerki, bolą mnie węzły chłonne szczególnie wieczorem bardzo, czuję taki nacisk na pęcherz i żołądek, co jakiś czas miewam skurcze/ukłucia w jajniki,koło pęcherza albo nawet koło pępka, sikam dużo częściej niż zwykle. Dodam że jestem młodą osobą w dodatku dziewicą,a wydarzyło się to najprawdopodobniej w okresie owulacji. Zażywam również żelazo,co wiem,że może powodować kolkę jelitową,aczkolwiek nigdy się tak nie czułam.
Proszę o pomoc i wyrozumiałość:)

Odnośnik do komentarza

Jakie objawy ciązy? Objaw typu zmeczenie moze pojawić sie zawsze a nawet codziennie jak są ku temu przyczyny.
Te objawy ciąży sobie wymyśliłaś z prostego powodu. Nie ma na nią szans podczas "ocierania się w ubraniu".

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...