Skocz do zawartości
Forum

Jak go namowic?


Gość Agata1329

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata1329

zaczne od tego, ze jestem kobieta dla ktorej za drzwiami sypialni znikaja granice. Moj poprzedni partner mnie tego nauczyl (albo po prostu pomogl przelamac bariery) . moj obecny partner jest spokojny i pelen szacunku do mnie. Na poczatku myslalam ,ze z czasem po prostu sie przelamie, ale nie.. Ktorejs nocy powiedzialam ' nie bój sie mnie chwycic' a on zamoast mnie chwycic zaczal ze mna rozmawiać, ze on tak nie moze, ze nie da rady mnie skrzywdzic itd.. Probowalam tlumaczyc ,ze to nie jest krzywda,ze kobieta jak sie nakreci( bynajmniej ja) to lubi mocniejsze bocce, to ja kreci. I ze to wcale nie jest krzywda , ale moje tłumaczenia na nic.. On tak nie moze i tyle. On uwaza ze facet ma sie troszczyc o kobiete i sie nia opiekowac.. Co powinnam zrobic? Czy powinnam go wgl namawiac?..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli macie z Twoim partnerem do siebie zaufanie, to pomów z nim w życzliwej atmosferze na temat Waszych łóżkowych preferencji. Jeśli wykaże wobec Ciebie zrozumienie, to zademonstruj mu preferowane przez Ciebie techniki i poproś go, aby wkomponował je w Waszą sztukę kochania. Skoro nie będzie umiał wyjść naprzeciw Twoim preferencjom, nie naciskaj go więcej. Rozważ czym prędzej argumenty za pozostaniem w tym związku i przeciw oraz za rozstaniem i przeciw rozstaniu. Spójrz w przyszłość. Bądź uczciwa wobec siebie i wobec niego.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza
Gość Agata1329

Crowley. Seks uprawiac chce, nie mamy z tym problemu. On ma po prostu podejscie ,ktorego sie trzyma - szacunek . i nie potrafi o nim zapomniec nawet w sypialni.
Złotaraczka - bardzo dziekuje za Twoja odpowiedz. Niestety probowalam z nim rozmawiac , jak pisalam wyzej probowalam nawet powiedziec w czym rzecz - zeby nie traktowal mnie az tak delikatnie,zeby nie bal sie mnie chwycic. On mi powtarza ,ze zrobi wszystko zeby bylo dobrze ale na krzywde nie. - nie pomagaja tlumaczenia ze to ze mnie mocniej chwyci ,czy pociagnie - to wcale nie krzywda...

Odnośnik do komentarza

~Agata1329
Jakkolwiek to brzmi ;) . prostym jezykiem? To ze mu mowie zeby za drzwiami zostawial zasady to malo? Zeby mnie mocniej chwycil ? Wydaje mi sie ze to prosty jezyk.

Facetowi to trzeba tłumaczyć, jak krowie na rowie, najlepiej mu jeszcze pokazać, albo narysować obrazki i użyć mnóstwa punkcików i myślniczków, aby dokładnie objaśnić jak ma to wyglądać. ^^
Powiedz mu, że tego POTRZEBUJESZ i że to wywoła radość i to nie tylko między Twoimi nóżkami.

Odnośnik do komentarza

~Agata1329
Ale no jak powiedzialas zebym nie bal sie cie chwycić to nie powiem choc sie staralem nie moglem - nie chce cie skrzywdzic. - tak wyglada sytuacja.

Zatem nie odpowiada mu to i nie jest w stanie się zmusić - jego bariera jest naprawdę solidna. Może jednak nie powinnaś nalegać, bo jeszcze Ci odejdzie i dopiero się narobi.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie dogadujecie się w łóżku, a rozmowy nic nie dają to się z nim rozstań. Skoro dla niego pociągnięcie za włosy czy danie klapsa to brak szacunku, mimo tego, że tłumaczysz mu, że cię to kręci, to tego nigdy nie zrobi. A to znaczy, że cię nie zadowoli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...