Skocz do zawartości
Forum

czy jest możliwość ciąży


Gość Edyta1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wspolzylam z chłopakiem. Ja byłam na nim on doszedł pierwszy . Jednak gdy schodzilam prezerwatywa została u mnie kawałek tylko wystawalo on mówił ze trochę poleciało mu na uda czy jest możliwość ciąży dodam że miałam dni nie płodne a okres spóźnia mi się.4 dni

Odnośnik do komentarza

Muszę Cię opierdolić, mimo,że jesteś dorosłą kobietą. Otóż w tej pozycji, jeżeli wytrysk jest do prezerwatywy, to sperma pełni ona rolę poślizgową i prezerwatywa ześlizguje się z penisa, powodując wylanie spermy do pochwy, no i grozi ew. ciążę.
Rada na przyszłość: na seks wybierać dni niepłodne, dodatkowo wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex, i wtedy mężczyzna może ejakulować do środka. W przypadku dni płodnych dodatkowo prezerwatywa.
Notabene, 11 dni przed spodziewaną menstruacją, to dni niepłodne, pod warunkiem stałego cyklu i braku choroby lub zmiany klimatu. Choroba opóźnia miesiączkę, zmiana klimatu przyśpiesza. Ponieważ jesteś młodą kobietą, narazie nie decyduj się na hormonalną antykoncepcję, dopóki nie urodzisz dziecka.

Odnośnik do komentarza

~andriel
A w jaki sposób wyznaczasz sobie fazy cyklu? Bo skoro okres Ci się spóźnia, to mogłaś coś pomylić w interpretacjach.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
żadne pomylenie, ciąża na 100%. Jeżeli nie minęło 72h, to może uratować tabletka "dzień po", Jeżeli minęło, to niestety kupno wózka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...